Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Egy érdekes...

Meleg srácok! Egy érdekes kérdés (? )

Figyelt kérdés

Tételezzük fel egy pillanatra, hogy a melegségből van gyógyulás, illetve a melegség megváltoztatható. Illetve jön az aranyhal, és fölajánlja, hogy heteróvá tesz, ha kéred.

Ebben az esetben szeretnétek heterok lenni? Miért?

Mit kéne az életetekben átrendezni, hogy a hirtelen jött heterósághoz alkalmazkodni tudjatok?


2012. jan. 20. 18:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

8. válaszoló:


Miért?

2012. jan. 21. 17:57
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
én biztos h nem lennék hetero..így születtem és kész...igaz h a másik élet könyneb de én kitaró vagyok..meg igazából nem is tudnám elképzelni miylen lenne ha nőktetszenének..nekem a férfiak kellenek *.*
2012. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
95%

A 6. válaszoló vagyok.


"Miért vagy hálás a melegségednek? Milyen előnyét látod?

Hogy függ ez össze a céloddal?"


Miért vagyok hálás? Több mindenért... az hogy meleg vagyok mindent befolyásol az életemben. És vannak hátrányai és előnyei, de hülyeség lenne csak a hátrányokkal foglalkozni, ezért felsorolok pár indokot, miért örülök annak, hogy meleg vagyok.


- Először is a szexuális orientációm felfedezése inspirált ahhoz, hogy jobb legyek! Ahhoz, hogy tanuljak! Ahhoz, hogy odafigyeljek az élet ajándékaira! Ahhoz, hogy hálás legyek azért, ami már meg van (egészség, szabadság, jog...).

Az elején nagyon nehéz volt, de mostanára előnyömre fordult. Ez az érzés hajt!

De miért? Ezt nehéz elmagyarázni... talán azért, mert olyan életet szeretnék élni, amilyenről mindig is álmodtam. Itt nem csak az életcéljaimra gondolok, hanem a mindennapjaimra, viselkedésemre is... hogy kedves, figyelmes, közvetlen, őszinte, kiegyensúlyozott, türelmes... legyek.


Hogy függ össze a céljaimmal?

- Szeretnék mindent jobban, csinálni, mint a heterók. :D

- Szeretném, ha az emberek jót is mondanának a melegekre, és erre indokot is kell adni. Sokan azt hiszik, hogy a melegek mind nőiesek (öltözésben, viselkedésben) és ez nem igaz. Több olyan ismerősöm van, amelyek elítéltek másságot, mert csak azokat a b*zikat látták, akik talán divatból melegek. Mihelyt megtudták, hogy én is az vagyok ledöbbentek, mert én végképp nem vagyok olyan... és megtanulták, hogy nem lehet semmilyen csoportot egy kalap alá venni.


- Mostanra már ajándéknak tekintem orientációmat. Hiszek, abban, hogy Isten nem tévedhet és engem és még egy csomó meleget pont olyannak teremtett, amilyennek ő elképzelte.

- Továbbá hálás vagyok, hogy a mostani években, a mostani társadalmi helyzetbe születtem. Rengeteg országban, (mint pl. Kanadában) a melegség már nem is tabu. És itt sem olyan rossz a helyzet... úgyhogy örülök hogy amikorra úgy döntök majd, hogy felvállalom nem lesz olyan nehéz, mint ezelőtt volt. És bízom benne, hogy az emberek előbb-utóbb rádöbbenek arra, hogy azért, mert valaki a saját neméhez vonzódik nem kell elítélni!


Minden meleg szeretne boldog lenni, és ugyanúgy joguk van hozzá, mint a heteroszexuálisaknak szóval fület-farkat behúzni és ráébredni, hogy ez van! A másik meg, hogy kedves homofób hetero pasik, örüljetek neki, hogy több nő marad nektek, mert nekünk nem kell!!! :D :P

2012. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez idáig nagyon szép és jó, de ha csak egy része is igaz annak, amit én gondolok a melegségről, akkor nem attól lesznek boldogok a melegek, hogy bepasiznak. Attól legfeljebb egy ideig jobban érzik magukat.
2012. jan. 23. 11:38
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
És te mit gondolsz a melegségről? És főleg miért gondolod úgy, hogy jobban tudod, mint az előző válaszoló, aki tapasztalatból írja? (már ha nem vagy te is meleg)
2012. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én is meleg vagyok. És nem tudom, csak gondolom, de elég erősen vagyok róla meggyőződve.
2012. jan. 23. 22:15
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem szeretne megváltozni.

Olyan vagy,amilyen.

Másrészt egy meleg olyan él meg,amit csak kevesen.

Nem feltétlen pozitív dolgokat,de érdekeseket.

Milyen a kirekesztés?

Milyen mikor titkolóznod kell?

Milyen az,hogy félned kell?

Mikor olyanért lenéznek tőled butább emberek,amiről nem tehetsz?

Stb...Sok érdekes tapasztalat.

2013. dec. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!