Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le a válaszoma...

Miért pontozzák le a válaszomat ha? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

ha pl feltesz valaki egy olyan kérdést hogy mennyire kizáró ok nálad ha a fiú alacsonyabb..


erre én válaszolok, hogy :

-az én esetemben teljes mértékig ki van zárva hogy a fiú alacsonyabb legyen nálam, sőt szeretem ha egy picit nagyobb darab is(edzettebb)


és lepontozták. ez mégis miért lehet? nem értem, hiszen semmi rossz nem volt benne.


2012. jan. 20. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél többet fogsz kérdésekre válaszolni annál jobban fogod látni, hogy itt akkor is lepontoznak ha a kérdező (vagy a többség) álláspontjával ellentétes véleményt fogalmazol meg. Fel kellene hogy fogják hogy ha kérdezünk valamit, akkor arra jöhetnek nekünk tetsző, és nekünk nem tetsző válaszok, de erre a többség képtelen. Agyilag nem képesek rá. Buták.
2012. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meeert buzeránsok....nekem is ez van plusz a trágárság miatt minden kérdésem törlik:Dde sza-rok-ráááááááááááá
2012. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!