Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a válaszoma...

Miért pontozzák le a válaszomat tudatlanságból?

Figyelt kérdés
Most nem az egyéni ízléssel vagy meggyőződéssel kapcsolatos válaszaimra gondolok, hanem azokra, amiknek megfelelő fórumokon utánanéztem. Nem szoktam hasraütni, ha adatokra vagy jogszabályokra kíváncsi valaki. Igazából én is tudom a választ, csak annyira bosszantó, szerettem volna, ha itt nyoma marad az észrevételemnek. Ja, és egy konkrét válaszomnál egy utánam jövő igazolt is, csak a pontjaimat nem kapom már vissza...
2007. nov. 23. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
A pontokkal amúgy sem lehet mit kezdeni, szóval ne bánkódj miatta. Az önérzetedet meg ne rontsa ilyesmi, az a fontos, hogy tájékozott vagy. Én is nagyon sok okoskodó, rossz választ olvasok, és csak lesajnálom szegényeket, mert tudom miben van, és miben nincs igazam. Na pá :)
2007. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Már válaszoltál is a kérdésedre: TUDATLANSÁGBÓL!!!!!!!!!!
2007. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Van, hogy hiába adok egy kérdésre lelkiismeretes és pontos választ, mégis lehúzzák mert egyeseknek nem tetszik az igazság, mást akartak hallani (olvasni). De igazából nem érdekelnek a pontok, inkább az, hogy segítsek, ha tudok azoknak akik kérik.
2008. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!