Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitsen valaki!? SÜRGŐS!

Segitsen valaki!? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Mi történt a Facebook-omal?? Van itt valaki olyan aki, akár napokig nem tudott belépni a Facebook-ába?? Már 3 napja nem tudok belépni. Az egyik barátom is igy volt, de ő 2 nap után betudott lépni. Én már 3 napja nem tudok. Letiltottak? Vagy Javitsák? Vagy most mi lett??? Valaki Segitsen!!! Köszönöm..
2012. jan. 21. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én betudok lépni. Biztos ,hogy nem javítják mert most is be lehet lépni.

Azt hallottam ,hogy a www.Facebook.hu nem lehet belépni csak www.Facebook.com oldalon.

2012. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hmm... Igen, már próbáltam onnan is..De nem jó..

Csak az a különös hogy én se tudok belépni az enyémbe, a tesóm se tud belépni az övébe, és az egyik barátom se tud belépni a sajátjába... Szoval biztos hogy nem csak mi 3-an vagyunk igy. Egyáltalán ez meddig lesz igy? Vagy most már sohaa nem fogunk tudni belépni?:O

2012. jan. 21. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom,hogy akkor mi a probléma!!
2012. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!