Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 3 év múlva világvége...

Ha 3 év múlva világvége lenne, hogyan reagálna a világ rá?

Figyelt kérdés
Ha 100%-ban lehetne tudni, hogy a Földön kihalna minden és mindenki vagy felrobbanna 3 év múlva mondjuk pont mához 3 évre, akkor a népesség hogyan reagálná le? Mennének dolgozni ugyanúgy az emberek? Vagy elkezdenének rabolni, gyilkolni? Mindent ingyen adnának? Vagy elkezdenének a Holdon építeni egy hatalmas burkot és a tehetős embereket odaszállítanának? Vagy mi történne ezalatt a 3 év alatt?
2009. máj. 27. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagemberek (nem tudósok, akik biztosan tudják) már nem hinnék el a sok téves riasztás miatt. Hiába állítanák 100%-ra.

Én speciel örülnék, és belevágnék az életbe végre, hiába a rosszkedv, igenember lennék. :) Egészen amíg egy másik bolygóra nem telepítenek, azt hiszem már most is kutatják, hol lehet felépíteni újra egy ilyen életet, hol vannak meg hozzá a körülmények. 3 év alatt nagyon gyors munkába kezdenének ezügyben...

2009. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

minden összekuszálódna, pánikszerűen elkezdenének az emberek tartós ételeket felvásárolni, bunkereket építeni, lopni, csalni, gyilkolni, és ezzel azt érnék el, hogy lerövidítik azt a maradék kis 3 évet kettőre :)


nem biztos még ez a 3 év sem, azok után, hogy az atomkísérletekre szeretne amerika is reagálni, mármint ismét nekiállnak fegyverkezni. Egy olyan esemény, vagy megjegyzés, és már nem is vagyunk.

De ami pozitív az egészben,hogy úgy halhatunk meg, hogy nem kell rettegni, mert nem is fogjuk majd fel, olyan gyorsan zajlik majd :)

2009. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan úgy dolgoznék tovább még 2 évet és a 3. évben abba hagynám a munkát és élvezném a maradék egy évet.

Kipróbálnám milyen meztelenül sétálni az utcán. :D

Egy-két embert lelőnék.

Most ne nézzetek 'más'nak, de kipróbálnám azonos nemű emberkével a szexet.

De egy bunkert mindenképp építenék a föld alá, jó mélyen. Berendezném lakhatóvá és 1 év múlva feljönnék.

2009. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát én biztosan indítanék egy mentőakciót, mert barátomat pont 3 év múlva engedik ki a sittről... :) és már évek óta várok rá, tervezgetek. Nagyon betenne a világvége.


Szerintem a legtöbb ember nem hinné el, ugyanúgy menne dolgozni. Amúgy ha nem, és mindenki megőrülne akkor még előbb lenne világvége...

Gondolom a gazdagok és az okosok közben a háttérben tevékenykednének...


De ha világvége van akkor mindennek vége, nem? A Holdnak is...


Különben nem tudom, de remélem nem lesz, mert ha egyszer ebből a válságból kikerülök szeretnék vége élni.

2009. máj. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Te aztán őszinte ember vagy :D tegnap 23:34
2009. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
23:34 ez jó volt:D
2009. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

1 szóval tudnám jellemezni: Káosz.

Egyébként nekem sem ártana akkor fegyverhez nyúlnom, és használnám is (nem magam ellen) :D

2009. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is totál káosz lenne. otthagynám az egyetemet, mert akkor már nem lenne értelme. lelőnék 3 embert. vagyis inkább 5-öt. lehet töbet, de ennyit biztos. örökbefogadnék néhány afrikai gyereket, legalább 3 évig jó körülmények között élnének. örökbefogadnék egy rakás menhelyi kutyát és egyéb állatot. megmondanám a szomszédomnak hogy utálom és direkt hangoskodnék, hogy bosszantsam. rengeteg tervem lenne..
2009. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Megmondanám a szomszédomnak hogy utálom"

ezen akkorát röhögtem :D :D :D

2009. máj. 28. 10:26
 10/15 anonim válasza:
89%
Én nem hiszem, hogy elmondanák az átlag polgároknak, hogy jön a világvége, gondolom csak az elit réteg tudna róla.. nehogy káosz törjön ki.
2009. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!