Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek egyedi?

Hogy lehetek egyedi?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedi szeretnék lenni, de már annyira hogy irigykedjenek rám az emberek!HELP
2012. jan. 21. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél Jedi lovag
2012. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 symmer válasza:
legyél félig kentaur és a hátadon a szőrt fond be rasztába és fess szivárványt a patádra
2012. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borotváld le a hajadat, aztán tetováltass a fejedre rengeteg csillám pónit. Ültess be implantátumokat a homlokodba és állítsd azt magadról, hogy te egy kecske gida vagy. Azután csak mekegve kommunikálj. Vágasd ketté a nyelved és mondd azt, hogy egy mutáns kecske-kígyó vagy. Varrasd tele az egész tested csillámfaszlámákkal. Hordj 'Én egy mutáns kecske-kígyó vagyok, aki imádja a csillám pónikat és a csillámfaszlámákat.' feliratú pólót. Legyen minden ruhád neon színű, fesd a körmödet is neonszínűre és sminkelj is neon színekkel. Remélem elég egyedi leszel. Majd képet kérek. *-*
2012. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki egyedi,te gyökér, az sose akart egyedi lenni, mert senki se érti meg, te csak egyénieskedő lehetsz.
2012. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van az Antifaces-nek egy remek facebook-os videója a youtube-on. Keress rá.


Abban hangzik el ez: "A facemob egyedi akar lenni és pont ezért nem jön össze neki."


Manapság divat az, hogy mindenki egyedi akar lenni. Elárulom, pont az érez így, aki tudja, hogy ellensúlyoznia kell azt, hogy tucatember. Aki egyedi, az nem törekszik rá, hogy az legyen, mert úgyis az. Egyébként az "egyediség" elég elvont fogalom, hisz minden ember egyedi. Azt hiszem a te fogalmaid szerint én például egyedi vagyok. Ha megismernél biztos ezt gondolnád rólam. Nem követek semmiféle divatot, sok furcsaságom van, amit még a barátaim sem tudnak hova tenni. Csak azt felejted el, hogy aki "egyedi" az nem feltétlenül menő. Lehet különc is.

2012. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha egyedi akarsz lenni ne kérj tanácsokat mert a tanács már olyan dolog ami a többi embernek bejööt és már eleve nem leszel egyedi! ( remélem érthetően magyaráztam el) Legyél önmadad mert belőled csak egy van! és ezért leszel egyedi!
2012. febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!