Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blythe vagy Pullip baba...

Blythe vagy Pullip baba található Magyarországon?

Figyelt kérdés

NEM 50.000 Ft-os árban ilyen baba hol kapható az országon belül? Milyen babák vannak még, amelyek megfizethetőek, és ilyen szépek, élethűek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jan. 22. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
polip
2012. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A képeket elfelejtettem belinkelni: [link]



[link]

2012. jan. 22. 10:46
 3/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy Magyarországon belül nem kapható, de az Interneten keresztül meg tudod rendelni külföldről és idehozza a posta. Blythe babát az ebay.com -on érdemes venni Pullip babát a pullipstyle.com -ról. Minimum 80 dollárba kerülnek plusz szállítási költség és így egy darab nem kerül 50000-be, "csak" körülbelül 30 ezer forintba.
2012. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó. Ha még aktuális és komolyan gondolod, írj üzenetet. :)
2012. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Müllerben kapható Blythe baba, LPS készletben. Hétvégén akciósan láttam 5.000-ért. :)

(Vettünk is egyet, régóta vadásztam rá.)

2012. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
aki azt mondta hogy van ilyen babája (bár nem akarom elhalászni a kérdező elől) az rakna fel róla képet és hogy mennyiért adja már ha el akarja adni
2012. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ryuuzaki ***** válasza:
Pullipot tegnap a PeCsában a bolhapiacon vettem 300Ft-ért (eredeti JUN Planning, a nagy, pislogós, szemmozgatós fajta), de korábban néhány Blythe klónt is (Blybe, CCE, Blyh, stb) láttam (ezeket játékokat is áruló kínai üzletekben is érdemes megnézni, néha van nekik)
2013. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!