Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Facebook-ról?

Ti mit gondoltok a Facebook-ról?

Figyelt kérdés
Vélemények, ellenérvek stb.
2012. jan. 22. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapból jó ötlet, én is sokat használtam még még a olyan 5-6 éve, hogy a külföldi ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot.

Viszont azóta megjelent kis hazánkban, divat lett, mindenki "like-ol", "post-ol", "poke-ol", és ez az őrületbe kerget.

Töröltem is magam, annyira idegesített már az egész.

2012. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz! :)


Várom a további véleményeket!

2012. jan. 22. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:

én egyedül azért használom, mert az iskolámtól onnan kapok információkat. olyanok kerülnek fel, amiket máshonnan nem tudnék megszerezni.

sajnos a közeli ismerősök lassan már csak ott beszélgetnek, nem is élőben. ez sajnos tapasztalat. bár távolabbi ismerősökkel tényleg hasznos.

ez postolás, likeolás stb egy nagy fa*ság. semmi értelme nincs. vagy maximum annyi, hogy próbálnak felvágni, menőnek lenni, meg mit tudom én, még mit szeretnek manapság. sajnos a feltűnési viszketegség elég gyakori népbetegség manapság.

2012. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MolotovPunk ***** válasza:

Szánalmas oldal,van egy két jó oldala amúgy,de rengeteg kárt is okozott sok emberben.

Szerintem nem jó. Én hamar meguntam.

2012. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. jan. 22. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!