Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyre durvább dolgokat olvasok...

Egyre durvább dolgokat olvasok a Facebook -ról! Lent linkelek párat. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mondjátok el a véleményeteket!



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Ez nagyon durva! :S A Facebook nagyon veszélyes. Szerintetek megéri törölni a profilunkat?


2011. dec. 20. 14:54
 1/7 dirtboy ***** válasza:

miért kéne törölni?

nekem kb. 1,5 éve van fészem és még soha nem használtam egy alkalmazást sem,alig osztottam meg pár dolgot.

a lényeg hogy rendeltetés szerűen kell használni.

én arra használom hogy haverokat utolérjem rajta,megtudjak beszélni velük dolgokat ne kelljen telefonálni vagy személyesen keresni őket azért hogy meg kérdezzem mi újság van velük.

plusz távolabbi haverokkal,rokonokkal is tudom tartani a kapcsolatot.

ne menny rá egy alkalmazásra sem és akkor nem lesz vele gond.

ilyen egyszerű.

2011. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, tény, hogy ezek a problémák nagyrészt csak az alkalmazásokat használó emberkéket érinti.

De bebizonyították (én is kipróbáltam), hogy ha letörölsz a Facebookodról egy képet, az még mindig elérhető marad - vagyis a Facebook csak elrejti azt. Próbáld ki:

1. Tölts fel egy képet. (Ha van felesleges fotó a profilodban, akkor ezt kihagyhatod)

2. Jobb klikk a képen, aztán válaszd a kép címének másolását.

3. Töröld le a képet. Látszólag eltűnt, ugye?

4. Nyiss egy új ablakot, és másold be a böngészőbe a már törölt kép címét, aztán nyomj entert.

5. Ez meg mi? CSAK NEM AZ IMÉNT "LETÖRÖLT" KÉPED?


Szemét Facebook...

2011. dec. 20. 15:27
 3/7 dirtboy ***** válasza:
nem próbálom ki de olyan képet nem is rakok fel amiből bajom származhatna.
2011. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, én sem, de azért ez már szemétség.

Ja és tudtátok, hogy ha GPS -szel rendelkező okostelefonnal vagy fényképezővel készített képeket, ha feltöltesz a Facebookra, állítólag megállapítható, hogy hol készítették őket.

Én sem rakok fel túl sok képet (összesen 1 darab van a profilomon), de azért ez már tényleg sok...

2011. dec. 20. 15:41
 5/7 dirtboy ***** válasza:

mondjuk ezt nem vágom,mi ebben a felháborító hogy akkor meglehetne nézni hogy hol készült.

ha csinálok egy képet mondjuk a debreceni nagytemplomról hogy ott állok előtte akkor felőlem nézhetik hogy hol készült bár elég a képre rá nézni és már látszik.

le van írva hogy hol lakok,mikor születtem meg minden szar hogy be tudj regisztrálni,ehhez képest az semmi hogy meg mondják hogy hol készült egy kép.

2011. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gps-es telefonokról meg csak annyit, hogy amikor a debreceni Nagyerdőben voltam, a gps szerint egy osztrák vidámparkban:-)
2013. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háhh XD Akkor az rendkívül pontos volt
2013. jan. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!