Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, szerintetek...

16 éves vagyok, szerintetek elkezdhetek még zongorázni tanulni?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában nagyon elkezdett érdekelni a zongora és az lenne a kérdésem, hogy nem késő ha ilyen idősen kezdek el zongorázni tanulni?Esetleg tudnátok valami helyet vagy személyt ajánlani?Köszi a válaszokat.
2012. jan. 22. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Egyáltalán nem késő elkezdeni zongorázni tanulni,persze csak ha hobbi szinten szeretnéd.Mivel nem tudom hol laksz,így nehéz személyt ajánlani.Néz szét neten,hátha hirdetnek a környékeden,vagy hirdetési újságokban. Vagy menj be a közeledben lévő zeneiskolába,és érdeklődj ott,hogy tudnak-e ajánlani valakit neked.(Zenesuliba nem hinném hogy ilyen idősen lehet járni.)

2012. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sose késő elkezdeni az ilyesmit...
2012. jan. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj zenesuliba, én is ott kezdtem. 15 éves vagyok, idén kezdtem el zongorázni zeneiskolában, meg szép hogy lehet! Sok sikert, kezdd el, ne hagyd hogy bármi meggatoljon benne! Nagyon jó dolog, én nagyon szeretem :)
2013. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
persze. még 20 évesen is. :D de ha olyan jól akarsz zongrázni mint aki 6 évesen kezdte akkor még többet kel, gyakorolnod. ha segítség kell írj üzit. D:
2014. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!