Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy ügyvédi irodába ellátog...

Ha egy ügyvédi irodába ellátogatok tanácsért, fogadnak ott engem?

Figyelt kérdés
Szükségem van egy ügyvéd tanácsára. Ha ellátogatok egy ilyen irodába, ahol ügyvédek dolgoznak, ott valaki (recepciónál, segélyszolgálat, stb) segítenek nekem? Mert csak beszélni szeretnék egy ügyvéddel, a tanácsát szeretném kikérni.
2012. jan. 22. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem lesz ám ingyen.
2012. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem: pusztán az, hogy kikérjem egy ügyvédnek a tanácsát, is fizetségbe kerül?
2012. jan. 22. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, annak is meghatározott összege van, nem is kevés.
2012. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát igen az kerül pénzbe,jogi segítség,aszitted csak ha társasoztok akkor kell perkálni?
2012. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ha büntetőjogi kérdésed van írj hátha tudok segíteni
2012. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki akarom hozni a szanatóriumból a legjobb barátnőmet, de az ápolók (régen) annyira gonoszan viselkedtek vele és olyan gyógyszerekkel tömték, amik csak tönkre tették őt. Nincs munkám, iskolába járok, de a nagybátyám dolgozik, kérdés, hogy vajon az a főorvos, aki őt kezeli, és akit lefizettek azért, hogy kiengedje kivizsgálásra a lányt, aláírná-e, hogy a gyámja legyek. Nem tudom, szükséges-e bíróhoz fordulni, de nagyon mocskos emberek ezek...
2012. jan. 23. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:

gőzöm nincs,de ha ide regelsz,majd beírsz itt szakszerű ügyvédek válaszolgatnak,igaz nem kapsz teljes tájékoztatás,de 2 sorban leírja rövid de tömör válaszát az alapján dönthetsz mere tovább.

[link]

2012. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!