Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek jelenleg egyáltal...

Ha valakinek jelenleg egyáltalán nem fényesek a kilátásai itt Magyarországon, mégis miért dönt úgy, hogy itt marad?

Figyelt kérdés
Tőlem is sokan kérdezik, mert a családból sokan élnek a jobb élet reményében külföldön, én meg EGYELŐRE maradni szeretnék. Ennek több oka is van: félelem az idegentől, elszakadás az ittmaradottaktól...Más miért marad itt?
2012. jan. 23. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

1, mert öreg

2, mert beteg

3, mert nem tud nyelveket

4, mert nem akar

5, mert leszarja a több pénzt

6, mert az ember intelligenciaszintje 20-al csökken legalább külföldön, míg be nem illeszkedik, ami évekig tart

7, mert ez a hazája akkor is, ha az összes politikus szemét, és nem hagyja magát elüldözni

8, mert van hivatása, amit idehaza gyakorolhat

9, mert vannak életcéljai, amelyekért itthon is tehet

2012. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elmenni könnyű de ott is maradni nehezebb mint hinnéd,én is voltam kint fél évet 2000 km-e otthontól,konkrétan férfi létemre sokszor esténként bekönnyeztem annyira honvágyam volt,bár egyedül voltam,lehet az is volt a baj hogy túl fiatal voltam,de bennem volt az apai vér ő is 20 évesen ment ki külföldre azóta ott van most 48 éves,de anyám úgy döntött mi nem tartunk vele.
2012. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem, hogy a pénz nem minden. Itt itthon vagyok. Lehet, hogy pár év múlva másképp gondolom majd. Vicces, de már az itthoni ügyintézéskor is kiver a víz, mi lenne velem külföldön. Meg ott mégiscsak idegen maradok.
2012. jan. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!