Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OTP Faktoring miért küld...

OTP Faktoring miért küld nekem évente egy olyan levelet hogy adós vagyok mikor már kifizettem 3évvel ezelőtt egy csekket?

Figyelt kérdés
3évvel ezelőtt kaptam egy csekket 24.000ft ról befizettem bár akkor sem értettem miért kaptam.....azóta minden évben küldtek nekem , már az otp bank kártyámat is megszűntettem pedig nem tartozon senkihez egy bankhoz sem...ma az volt ebben a levélben írva A hitel tehát az a 24.000ft tartozásom,de én soha senkivel nem kötöttem szerződést hitelt,nem vettem fel ,semmit.....valaki megtudja mondani miért kell évente januárban nekem ezt fizetnem?????????????????????????????????????????Szandra
2012. jan. 23. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Előbb fehívtam az OTP FAKTORINGET elmondtam ezt a levelet....benne leírtakat és az a kedves hölgy azt válaszolta "hááát nem tudom érdeklődjön mástól"...ez marha jó!!!Nem?
2012. jan. 23. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kártyád volt, számlád is volt.

Szánj rá időt, és oda menjél be, ahol a számládat vezették. Személyes intézéssel sokkal előbbre jutsz.

A Faktoring csak megkapja a behajtásra a felkérést. Ott nem tudják a miérteket.

2012. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,az lesz!!!!amugy én megszűntettem a kártyámat,arra a fizetésemet kaptam,de mivel nem dolgozom mert pár év lett annyi pénzem hogy ne dolgozzak,és direkt a pénzt egyik bankba se tettem be és megszűntettem mindent az OTPvel,és egyik bankhoz sem tartozom és soha nem vettem fel hitelt....stb....azért nem értem miért küldik minden évben jan-ban 24.000ft os csekket!!!!??????
2012. jan. 25. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Az A hitel az számlahitel. Annyival vehettél fel több pénzt, mint a rá ment összeg.

Ezt csak a bankban tudod lerendezni.

2012. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!