Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma voltunk Budapesten jég...

Ma voltunk Budapesten jég korcsolyázni az osztályommal, és nagyon beégtem. Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Szóval az történt,hogy korcsolyáztam,nemvolt mellettem éppen senki,egyszer csak megfog valaki hátulról a derekamat/hátamat és lökött előre,mire én seggre estem.Nem ismertem a fiút,de helyes volt.Atrakciónk után mindenki kiröhögött minket,mire én elképedve álltam fel a jégről.:( hogy tegyem túl magam ezen?
2012. jan. 23. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy tragédia. :) Végülis nem történt semmi rossz dolog, azt lezámítva hogy elestél. :)
2012. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben... Azt a helyes fiút meg seggen kellett volna rúgnod.
2012. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon beégés? Ez semmi. Aprófing.
2012. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!