Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre elfogad...

Mit tegyek, hogy végre elfogadja, kapcsolatban vagyok? ://

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, úgymond "bff", de rengeteget csalódtam benne.. Úgy kezdődött hogy a múlt hónapban így ismerkedni/ járni kezdtem az egyik osztálytársammal (fiú) és akkor lehordta mindennek, a múlthéten pedig nem állt szóba velem, mert megcsókolt. Lassan kezdem azt hinni, hogy nem is igaz barát, és még neki áll feljebb, hogy kapcsolatban vagyok -.- Mit tegyek, hogy mindenhogy jó legyen??? Kérlek segítsetek! :(

14/L


2012. jan. 23. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barát,vagy féltékeny.Én a helyedbe nem foglalkoznék vele.Ha szeret téged és a barátjának tekint akkor oda fog menni hozzád megbeszélni a dolgokat.
2012. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irigy. Nem barát, koptasd le.
2012. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!