Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelent, mi a lényege?

Ez mit jelent, mi a lényege?

Figyelt kérdés

[link]

Már régóta keresem rá a választ, hogy ez mit jelenthet, de ismerőseimtől nem mertem megkérdezni :D Szóval volt, hogy régebben a volt osztálytársaim mutogatták ezt egymásnak, és akinek mutatták az mindig megpróbálta beledugni gyors az ujját, aki mutatta az meg elrántotta... És utána röhögtek rajta, de én soha nem értettem hogy mi akar ez lenni. És nem 10 évesekre gondolok, akik azon vihognak hogy ez a szexet jelenti náluk, és akkor juj de vicces.. Szóval nem ilyesmiről van szó, de akkor miről? Mi a lényege ennek?


2012. jan. 23. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy ha belenéztél jól megütötték a karodat és meg kellett köszönni,mert különben addig folytatták míg meg nem köszönöd. Vagy valami ilyesmi volt már régen volt,de úgyis kijavítanak majd. :D
2012. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ha belenézem, karon ütnek :D
2012. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!