Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene erre a levélre...

Valaki segítene erre a levélre válaszolni? (kb.70-80 szóban)

Figyelt kérdés
Hello! How's it going? I hope you are having an unforgattable time. What have you time so far? Have you been to any interesting place? What are the beaches like? Are they more beautiful than the ones we want to last year? Please tell because I'm thinking of going on holiday next week. I hope Marthais going to come with me. The problem is that she wantsto go camping in the mountains. What do you think I should do?
2012. jan. 24. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello! Hogy megy (vagy talán hogy vagy?)?

Remélem felejthetetlen élményben volt részed.

Mivel fogod tölteni az idődet?

Voltál valami érdekes helyen?

Milyenek voltak a tengerpartok (strandok)?

Szebbek voltak mint ahol tavaly voltunk?

Légyszives mondd el mert azon gondolkozom hogy menjek nyaralni következő héten(vagy hogy hova?).

Azt hiszem "Marthais" (gondolom ez egy név) jön velem.

Az a probléma hogy el akar menni a megyekbe kirándulni.

Te mit gondolsz?


Ennyit tudtam segíteni hogy lefordítottam nem biztos hogy 100% pontos de azért nagyjából szerintem jó lesz.


Ha kell küldd el kommentben a választ és majd lefordítom

2012. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.:) azóta már találtam segítséget aki megírta nekem a választ de azért nagyon köszönöm.
2012. jan. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!