Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy egy hét...

Van rá esély, hogy egy hét után még érkezik válasz arra a levélre, amit a múltkor adtam fel a postán?

Figyelt kérdés
Múlt szerda délelőtt adtam fel egy sima levelet. Nem túl messzire küldtem, az adott cím tőlem kb. 100 km-re van. Remélem, nem keveredett el valahol útközben, mert nagyon fontos ügyben írtam!
2011. aug. 3. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá hogy elkallódnak dolgok a postán, ilyen esetről a legtöbb ember beszélhetne, pláne ha sima levél nem ajánlott. De lehet hogy elfelejtettek reagálni. Vagy nem felejtettek el, csak nem akarnak reagálni. Egyszer egy lánynak írtam levelet, amiben megmondtam neki hogy tetszik nekem aztán eltelt vagy két hét amire írt a megadott számra egy sms-t. Pedíg már teljesen lemondtam róla hogy válaszolni fog.
2011. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!