Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa illat. Éreztél már...

Furcsa illat. Éreztél már megmagyarázhatatlan furcsa illatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megfigyeltem, időnként furcsa illatokat érzek, és nem találok rá magyarázatot, ez miért van?!


2012. jan. 25. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Epilepszia, agytumor stb. Menj orvoshoz!
2012. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
idióta
2012. jan. 25. 21:14
 3/7 A kérdező kommentje:

én az angyalokra gondoltam és Isten létezésére, teee...

nem mindenki olyan lelketlen mint egyesek....

2012. jan. 25. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
én is szoktam. régebben pl amikor a víz alatt úsztam éreztem valami érdekes szagot...eléggé gyakran...mostanában nem szoktam :/. vagy például van, hogy kellemes parfüm illatot érzek csak úgy a semmiből :/
2012. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz a víz alatt illatokat érezni?

Nem megy tele az orrod vízzel?

2012. febr. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D nem... pl amikor a tengeren esetleg uszodában belement az orromba a víz, sokszor éreztem furcsa szagokat. :I
2012. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán olyan anyagok voltak a vízben: valószínűleg a hidrogén, ami olyan érzéseket vált ki az agyból, mintha egy illatot éreznél.

Egyébként én is tapasztaltam ezt, a vízen kívül bizonyos ételek/italok ízleléséből, miközben az orromon vettem és fújtam ki levegőt.

2012. febr. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!