Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Masszőr vagyok és meleg....

Masszőr vagyok és meleg. Szerintetek föl tudom izgatni úgy egy hetero haveromat, hogy ne vegye zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Nálam fiatalabb, sportos, hetero srácról van szó. Azt szereti ha masszírozzák. Kezelést már kapott tőlem, teljes testfelületen, kivéve az alsónaci által fedett részeket. Nem tudja, hogy meleg vagyok.


Meleg srácok, ti mit csinálnátok a helyemben.

Hetero srácok, tinálatok meddig mehetnék el úgy, hogy ne vegyétek a dolgot rossz néven?


Állt már föl valakinek masszőrnél úgy, hogy nem ez volt a cél?

Esetleg szakmai tapasztalat valakinek?


2012. jan. 25. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
fake.
2012. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld meg. Nem azért megy oda. Ez szimpla zaklatás lenne.
2012. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

ha a farkát masszírozod akk feltudod izgatnixD de az már zaklatás..am komolyra véve a szót de felakarod izgatni egy haverod.és ha lizgattad akk mit csinálnál vele?szted bele menne egy kics játékba?:D nagyon huncut fiú vagy te:P

am hány éves vagy?

és milyen pózba szoktál masszírozni?mondjuk ráülni a hátára?xD am próbáld meg oylan erotikusan hozzáérni...modnjuk ezt masszírozás közben ne lessz könnyű megvalósítani..meg ha neked ez a szakmád akk találj ki valami hihetőt..pl a seggben nagyon görcsösek az izmok és ha ott megmaszírozod akk sokkal jobban ellazul..(xd azért tudok valamit szóóval akkk ki is a huncut:P)

am kitudja az is lehet h nemhetero hanem bi vagy meleg :OXd

sok sikert hozzá puszy :)

2012. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én 25 vagyok a srác 19. Ő biztos hogy hetero.

Többnyire hason fekszik a páciens, leginkább hátat masszírozok. De lehet bármit. Hátra inkább láb vagy kar kezeléséhez fektetem.


Ha mindent masszírozok, akkor egy szál alsóban van, de azt csak úgy nem vettetném le vele. Ha felizgul, akkor is csak célozgatnék a dologra. Aztán bármi jöhet, amiben benne van. Vagy csak úgy a reakcióra is kíváncsi vagyok. Meg arra, hogy ezt el tudom-e érni egyáltalán.

2012. jan. 26. 21:14
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok, masszőr és hetero. De ha jönnek hozzám nők, azokat se próbálom felizgatni, mert vannak a szakmának szabályai és van etika is a világon. Amire te készülsz, az a szakmai etika lábbal tiprása. A szexuális irányultságtól teljesen függetlenül. Ilyet kizárólag akkor van jogod tenni, ha ebben egyeztél meg a vendégeddel, és ő ezt kéri tőled. Milyen jogon akarsz te kísérletezni egy emberen a saját szórakoztatásodra? És megpróbáltad felfogni az agyaddal, ami van neked, hogy ő mit érezhet ilyen kísérletezés hatására? A vendéged nem azért fekszik le az ágyra, hogy a te kíváncsiságodat kielégítse, hacsak meg nem beszélted vele.
2012. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igaza van az előttem szólónak.

Igazából nem gondoltam komolya, csak eljátszottam a gondolattal.


Igaz tényleg érdekel, hogy mi van ennek a konkrét srácnak a gatyájában, meg az is, hogy masszázstól függetlenül mi lenne, ha látnám izgulva, de ez egy más kérdés.


Szerintem nem jó összekeverni a masszázst a szexel, mert vagy az egyikre, vagy a másikra nem tudok koncentrálni.


Viszont tényleg sokan vannak, akik többet kérnek egy masszőrtől, mint amit masszázsnak lehet nevezni. Az ilyen vendégtől tartok, mert nem akarok balhézni, de biztos nem tetszik egy olyan öreg, aki ezért pénzt ad.


Egyébként relatív sok fiatal fiút masszíroztam már. Talán az érthető, ha őket szívesebben vállalom. Volt, aki tudta rólam, hogy mi a helyzet. Probléma még soha nem volt ebből.


De azért a fantáziám mozog rendesen.

2012. jan. 27. 00:02
 7/21 anonim ***** válasza:
nah azóta mi történt?:DD XDDDDDDDd
2012. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
még semmi
2012. febr. 1. 16:53
 9/21 anonim ***** válasza:
de szar.de csinlálj már valamit.maszírozd meg *.*
2012. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Simán megmasszírozni biztosan meg tudom. Az nem poén. Úgy meg nem merem molesztálni, hogy botrány legen, vagy lebukjam.


Örülnék valami ötletnek.


Heterok véleménye érdekelne, hogy náluk meddig tudnék gond nélkül elmenni.

2012. febr. 6. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!