Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most töltöm a 18-at, és...

Most töltöm a 18-at, és jövőre szeretnék magántanuló lenni, akkor leszek 12. -es. Szerintetek engedélyezné az igazgató?

Figyelt kérdés

Alapjába véve sokat hiányzok, úgyhogy azzal nem lenne gond hogy egyedül tanuljak, mert amiket be kell pótolnom, azt is egyedül teszem. És mellette még vállalhatnék részmunkaidős állást is.

Mi kell ahhoz hogy engedélyezzék?


2012. jan. 25. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Köteles engedélyezni, de neked majd kell írnod egy hivatalos indoklást. Javaslom, hogy előbb beszélj vele személyesen, én is úgy csináltam.
2012. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köteles? Ezt nem tudtam.
2012. jan. 25. 15:59
 3/3 anonim válasza:

nem köteles, csak ha nyomós indokod van, kérvényt kell irni amit az igazgató és a területi jegyzőtök is megkap, ők döntenek. nyilván ha azt irod h azlrt szeretnél otthon tanulni mert nincs kedved sulizni, elutasitja.

irjatok vmi olyat h otthon a rossz anyagi körülmények tekintetében szükség van a segitségedre,és magántanuló szeretnél lenni h dolgozhass.

mi azt irtuk h nem tudunk havi 15ezret bérletre költeni rossz anyagi körülmények között és egyébként is egészségügyi problémáim miatt nem tudok rendszeresen suuliba járni. persze ennek csak a fele igaz, mert anyám és apám együttvéve 1,300000 ftot keres, tökéletesen álunk anyagilag.

viszont ha munkára hivatkozol annak utána tudnak nézni esetleg kérhet róla az igazgató papirt, ha olyan.

2012. febr. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!