Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Négyéves középsuliban negyedik...

Négyéves középsuliban negyedikben lehet valakinek magántanulónak lenni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen okod van rá?

Pl.: külföldi tanulás, sportolás iskolaidőben versenyszerűen?

Álltalában ezekért lehet. Én álltalános 5-be voltam az, mert folyton hiányoztam, mert beteget jelentettem, de csak lógni akartam, mert utáltam a sulit.

Ha jó okod van rá, akkor lehet, hogy megengedik.

2011. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert az egész osztály ellenem fordult. Mindig is idegennek éreztem magam köztük és nem találtam senkit, akivel jól elbeszélhetnék. Most meg az egyik elkezd piszkálni, utána meg mindenki más folytatja.
2011. nov. 23. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet. A közoktatásról szóló törvényben biztos benne van, hogy hogyan. Keress rá a neten a törvényre.
2011. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha a dolgok úgy alakulnak, hogy magántanuló lennék, akkor is simán lehet egyetemre mennem, meg ilyesmi ugye?
2011. nov. 24. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze.

Ugyanúgy jelentkezhetsz felsőoktatásba mint a nappalisok, vagy azok akik estin, levelezőn végeztek.

2011. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Igen, ha a vizsgát a végén megfelelően teszed le, ugyanúgy zajlik tovább az életed. Engem is utálnak, és hamarosan sulit váltok.
2011. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És különben ez hogy megy? Megkapod előre az anyagot, és abból teszel vizsgát? Kell valamennyit fizetni?
2011. nov. 24. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy kaptam a tanároktól anyagot, ingyen, és csak vizsgára mentem be. Meg az osztályőnök behívott beszélgetni, mint egy pszichológus. De úgy tudom járhatsz külön ilyen felkészítő vagy miezre, ahol külön tanít a tanár, bár ez nem biztos. Csak a magántanár kerül pénzbe.
2011. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Még csak annyi, hogy évközben át lehet váltani magántanulóra rendes tanulóból?
2011. nov. 25. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, év közben is válthatsz.
2011. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!