Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suzuki swift 1.3-as,1990-es...

Handzsopulosz János kérdése:

Suzuki swift 1.3-as,1990-es automata váltós autó. Kérdésem, milyen olaj kell a váltóba és hány liter? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor cserélték és cserélni szeretném. Gondolom kell, /mert nem minden autóban/,van manuális válltós ami olyannal töltött gyá-lag, hogy nem kell.Mukagépekben használt, hidraulika olaj nem jó?

Szép napot. János


2012. jan. 25. 17:02
 1/1 Bajer ***** válasza:
Nekem 2003-as wagon r-em van, 1.3-as, aut. váltós, szerintem ugyanolyan olaj kell a te váltódba is. Szóval ez Castrol ATF TQ DIII automata váltóolaj. A flakonon rajta van egy automata váltó kar rajza, úgyhogy semmiképp nem jó a munkagép hidraulika olaj.Ja és kb. 3 liter kell bele, de patyolat tiszta körülmények között kell cserélni és a váltóban lévő olajszűrőt is kell ilyenkor. Szakembertől tudom, hogy akkor kell cserélni ha kezd kormosodni, megégni az olaj vagy pedig 50 000 km-enként. Én a helyedben automata váltó szerelővel cseréltetném ki mert szó szerint egy porszem se kerülhet a váltóba, azon kívül szoktak egy év garanciát adni az elvégzett munkára.
2012. nov. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!