Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmodozó vagyok túlságosan...

Álmodozó vagyok túlságosan is, nem gyerekes dolog ez 18 évesen?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta álmodozó típus vagyok, van, hogy hihetetlen dolgokon jár az eszem, szeretek könyvet olvasni, ha zenét hallgatok közben is álmodozom, órán is álmodozom, rajzolgatok a füzetembe, de nem vagyok debil vagy ilyesmi, érettnek tartom magam, sok barátom is van, eljárok bulizni, de az álmodozós oldalam kevesen ismerik, úgy érzem nem sok hozzám hasonló ember van a környezetemben.
2012. jan. 25. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kellene mindenkinek egyen kockarabszolgának lennie?

Ez valami mánia, hogy mindenki egyforma akar lenni?

2012. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is sokat álmodozok, napi 3-4 óra buszozgatás közbe van rá idő is, meg ha egyetemi előadás unalmassá vaálik :D

És én már 20 éves vagyok.

2012. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, sőt... Egészen addig, amíg ez nem megy mondjuk a tanulás kárára. Nem lenne jó, ha azért buknál meg valamiből, mert nem tudsz koncentrálni.
2012. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!