Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16. kerületben valakinek van...

Czink Attila kérdése:

16. kerületben valakinek van olyan ingatlana, amit bérleti díj nélkül felajánlana a műhelyemnek? Indulási szakaszban van 3 éve, és soha nem fog elindulni, ha akármennyi bérleti díjat kell hajszolnom.

Figyelt kérdés
A műhelynek ideális lenne egy félreeső tanya, telken faház, vagy hétvégi épület. Áram, ha nincs, nem gond. Ilonatelep HÉV megállótól kifelé a temető magasságáig, Szárnyaskerék úton, Zsemlékes úton, és hasonló "félreeső" helyeken. Éjjel-nappal zajos munkának, (ha nincs áram, benzingenerátor zaja is) legalább egy évre. Ott tartózkodási lehetőséggel, és általában vendégekkel. Nincs szükségem rá/ nem tudom használni, ha: -Nem lehet "idegeneket" bevinni; -Nem lehet éjjel "zörögni"; -A tulaj nem ír szerződést (!) akár zsebszerződést minimum (!) ugyanis ezekből volt elég, és nem belebukni szeretnék ismét. Értelmes válaszokat várok!
2012. jan. 26. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát leírtad, hogy neked hány tucat feltételed van, de hogy mit adsz érte cserébe, arról egy kukkot se. Vagy tényleg semmit? Akkor meg ki lenne az a marha, aki ebbe belemegy?
2012. jan. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt a "marhát" kikérem magamnak. A 16. kerületi fiataloknak ingyen javítom a kerékpárjaikat. Leírtam, hogy értelmes válaszokat várok. Nem kritikát, okoskodást, véleményt. Ez egy kérdés, és a várt válasz nem éppen a kérdés minősítése. Putriország lakói inkább hagyják a hétvégi házat szétrohadni, mint hogy valakinek segítsenek vele. Én, amióta az eszem tudom, akin tudtam,önzetlenül segítettem. Most én kérek segítséget, ahhoz hogy tovább tudjak valakiknek segíteni. Az efféle véleményalkotók meg tartsák magukban amit gondolnak. A kérdés nem nekik szól.
2012. jan. 27. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát várd, biztos tolongani fognak :)
2012. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!