Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom elolvasni online...

Hol tudom elolvasni online Todd Strasser A hullám című könyvét?

Figyelt kérdés

Ez a kötelező olvasmányom Németországban, és szeretném közben magyarul is olvasni, de jelen helyzetben esélyem sincsen magyarul is megvenni.

Előre is köszi!:)


2012. jan. 26. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem le van töltve avi videó formájában (1,5 GB, 102 perc, magyar szinkron). Ha megfelel, akkor felteszem egy fájlmegosztó helyre a linket meg elküldöm privátban.
2012. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj az nagyon jó lenne köszönöm! :)
2012. jan. 28. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldtem privát e-mailt.
2012. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Todd Strasser könyve alapján: A hullám (video)


Egyenesen avi formátumban raktam fel, nem zippeltem (nincs csomagolva), gondolom nem szedett fel útközben valami vírust. Majd ellenőrizd le a letöltés után. Innen töltheted le (1,52 GB):


[link]


Amúgy van ezzel kapcsolatban egy kétoldalas újságcikkem is, beszkenneltem, zippeltem és azt is feltettem (felhasználható elemzés készítéséhez, 6,8 MB, jpg formátum):


[link]


Az xxxxxx.xxxxxx helyébe majd írd be, hogy: download.hellshare


Ha esetleg valami gond adódna a letöltéssel, szólj.

2012. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most jutottam el odáig, hogy szeretném megnézni a könyv alapján készült filmet, de sajnos a fenti link nem működik. Valaki tudna nekem is segíteni? Köszi szépen!

Üdv. B.

2015. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!