Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túl érzékeny vagyok, mit...

Túl érzékeny vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van, hogy csak azért sírnám el magam, mert valaki picit hangosabban és mérgesebben szólt rám, vagy valaki olyat mond nekem ami rosszul esik, és ilyenkor nagyon hamar elsírom magam, vagy könnyezek, és teljesen elfolyt a méreg (pl annyi elég, hogy hülye vagyok-és ezt komolyan gondolja-).
2012. jan. 27. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen neműnek tetszik lenni?
2012. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lány.
2012. jan. 27. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem is olyan nagy gond. Nem az, hogy könnyen beszélek, de én is ilyen voltam, csak éppen fiú vagyok - hidd el, nekünk ez még rosszabb. :/ Később jobb lesz. Nem mondom, hogy elmúlik, de mindenképp jobb lesz.
2012. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a hormonok miatt van, mert kamaszodsz. Nem nagyon tudsz mit tenni ellene, nekem is van ilyen, de megtanultam visszafolytani a könnyeimet. :) :/
2012. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a gond, hogy én nem tudom, és mindig kérdik, hogy mi abajom. mtkor pl azért sírtam már majdnem, mert nem tudtam egy kémiai képletet a táblánál és a tanárnő tisztára ki volt akadva árm, és mondta, hogy akkormenjek korepetálásra (naon "dühösen" és bunkón mondta). :/
2012. jan. 27. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Velem is most ilyenek a tanárok és én is ilyen vagyok! Ami tényleg rossz de nem tudok ellene semmit tenni! hány éves vagy?
2012. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14
2012. jan. 27. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Én azt vettem észre hogy ezzel főleg a feszültségemet adom le. Hetente, kéthetente mindenképp sírok legalább egyszer. Ezért nem is szeretek egy hetes vagy hosszabb utazásra menni a barátnőimmel (pl. tábor) mert ott nincs okom sírni és sokkal feszültebb kiabálósabb leszek. Meg most amiért ilyen szar semmilyen az idő gyakran van hogy csak úgy rossz kedvem van egész nap. Ma pl. majdnem elsírtam magam mert a tesitanár kiabált velem. Amikor először ez történt akkor matekórán csoportokba kellett ülni és csak úgy majdnem elsírtam magam.(azt mondjuk nem értem h ott miért:)) Mindenesetre este amikor egyedül vagy enged ki a feszültséget sírással is akár és akkor jobban tudod majd a suliban türtőztetni magad.(tapasztalat ;) )
2012. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát mondd meg, h mostanában érzékeny vagy, ha ügyesen csinálod, a végén a tanár kér bocsánatot :D
2012. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9.-es...hmm... ezen még elgondolkozok... XD EZ TETSZK!! :D 8.asnak... hát...nem tudom... rengeteget sírok itthon is, többet a kelleténél, csak a gond, hogy van úgy, hogy itthon nem tudok sírni. :/
2012. jan. 27. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!