Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire érzékeny másokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Általában elég sok emberrel vagyok így mint most egy lánnyal, nagyon kedvelem (barátilag !) elég jól is kijövünk, de nem vagyok rá olyan hatással mint ahogy szeretném. Mostanában eléggé rossz kedve van és sajnos nem tudom felvidítani... de ez engem nagyon letör, a nap végére már szinte a sírás kerülget, és utálom magam, és minden bajom van

Nagyon utálom, hogy ilyen szinten fel tud zaklatni ez a dolog és nem tudom hogy lehetnék kicsit vagy keményebb, vagy olyan karakter aki mindenkit bármilyen helyzetben fel tud vidítani


2011. dec. 23. 19:32
 1/2 A kérdező kommentje:
20/F egyébként
2011. dec. 23. 19:32
 2/2 anonim válasza:
Ne akarj változtatni magadon, ez nem baj, hogy ilyen vagy. Emberséges vagy, és együttérző. Én is ilyen vagyok. Két hónapja láttam a metróban egy kis öreg nénit, aki ott ült összerogyva és zokogott... a mai napig bánom, hogy nem mentem oda hozzá, és sosem fogom megbocsátani magamnak...
2011. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!