Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki valami nagyon jó...

Valaki valami nagyon jó facebook hackert tud ajánlani?

Figyelt kérdés

Könnyen lehessen telepíteni,kezelni

Ingyenes legyen!

Nagyon fontos!! :D Köszi :D http://www.youtube.com/watch?v=_5l8QOhoLsU&feature=related ilyesmit szeretnék le tölteni!!

:D


2012. jan. 28. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ugye nem vagy annyira unintelligens és agyhalott, hogy elhidd, hogy egy ilyen program a valóságban is létezik és működik?
2012. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

de-de

mert osztály társamnak is ez van!!!

2012. jan. 28. 13:21
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor az osztálytársaid mennek a sittre,hackerkedésért!
2012. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból próbáltam letölteni egy hacker programot, amivel fel tudnám törni az oszt. társam face-ét (persze megbeszéltem vele és beleegyezett). Fél hónapig szinte naponta 1 órát keresgéltem Youtube-on, Google-n meg ezernyi másik oldalon, de csak egy csomó vírust találtam, SEMMI mást.

Azt hogy az osztálytársad hogy csinálja, láttad már? Mert persze mondani könnyű. Lehet hogy csak véletlenül találta ki egy balek jelszavát, és nagyon elbízta magát. De ha A SAJÁT SZEMEIDDEL LÁTTAD hogy hogyan csinálja, akkor szerencséje volt hogy talált egy ilyen programot.

2012. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Higgyétek már el, hogy ilyen program nincs.
2012. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok az (a negyedik válaszoló)

Megnéztem a videót, és ez szinte LEHETETLEN, hogy másodpercek alatt feltörjön egy Facebookot.

Amikor a profik csinálják, nekik is akár hetekbe is telhet egy komolyabb jelszó megfejtése.

A videót meg könnyű megszerkeszteni :D

2012. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Osztály társamat láttam infó órán törte fel az enyémet mi közbe ott vok melette xDD
2012. jan. 30. 14:34
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor kérd el tőle a programot, ha előtted törte fel, akkor miért is nem tőle intézed a programot?!
2012. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
A Facebook-ot fel lehet törni,de akik már feltörték vagy a sitten vannak vagy a facebook-nak dolgoznak.
2012. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Hack" gomb csak a mesében van. Viszonylag könnyű megszerezni facebookos jelszót egy kis hozzáértéssel, főleg akkor, ha a másik nem ért hozzá. De "feltörni", az egy más dolog.
2012. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!