Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok nekem telefont ajánlani?

Tudtok nekem telefont ajánlani?

Figyelt kérdés
Androidos, rózsaszín, lányos, divatos telefont keresek. Olcsón! Tudtok nekem segíteni hogy milyen telefonokat nézegessek?
2011. nov. 6. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi az az olcsón? Elfogadható árban ha jót is akarsz, akkor egyértelműen ő:


[link]


57 ezer pénz ;)

2011. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindent összevetve (minőség, megbízhatóság, tudás) nincs jobb az árkategóriájában.
2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyen pl. a Sony Ericsson Xperia X8 olcsó ugyan de nem egy hiper szuper telefon de nem mondom, hogy rossz , bár ha még nem volt okos telefonod akkor ez tökéletes, és az ára se olyan vészes valahol láttam, hogy kártyásan 35 ezer Ft és lehet kapni rózsaszínben is remélem tudtam segíteni ;)


[link]

2011. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapból jár hozzá 5 féle színű hátlap, viszont a kamerája egy használhatatlan darab sajnos. Továbba a pici kijelző is kényelmetlen, viszont szép kis készülék, az tény.
2011. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az x8 nem rozsaszin, hnem fehér és a hátlapbol van hozzá rózsaszín, vegyél xperia minit v x10 minit,
2011. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehogy megvedd azokat, amit az utolsó írt!!!
2011. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon jó teló az x8, csak meg kell piszkálni :D


kamera meg sztem nem létfontosságú

2011. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem.
2011. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha lány vagy, és androidos telefon kell, és itt kérsz ajánlást, akkor minden bizonnyal nem értesz hozzá.

Tehát feltételezem, hogy te egy belépő androidos lennél, minden bizonnyan nem használnád ki az oprendszer előnyeit, tehát jóformán csak smsezésre, telefonálásra, fotózgatásra kellene a telefon.

Ebben az esetben LG optimus one.

Ha mégsem illik rád a leírás, ha egy fikányit konyítasz az androidhoz, ha különböző programokat szeretnél futtatni rajta, amiket esetleg hasznosítanál is (jegyzetek, meg dokumentumszerkesztő, meg egyebek.) akkor HTC wildfire S.Habár rózsaszín nincs belőle, de van lilás színű, kicsi, kompakt, minőségileg van összerakva, S-On-os; hogy még véletlenül se törd a kis buksid törésen, és egyéb hackelésen, a kijelzője szép képed ad, Sense UI, gyorsabb az átlag hasonló kaliberű telefonoknál, és a gingerbread egyik legfrissebb rendszere pörög rajta.

Lefogadom, hogy számodra a telefon presztízst is jelent, tehát egy olyan eszköz is, amivel megmutathatod, hogy te vagy A csaj a fronton....akkor ezt ajánlom.

2011. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 4/9


az összes szolgáltatónál jár hozzá az 5 féle hátlap ?:$

2011. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!