Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piszkálnak a suliba olyannal...

Piszkálnak a suliba olyannal hogy bandzsa (nem vagyok az), ronda stb.. Hogyan érhetem el azt hogy leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Sokat sírok miatta mert rosszul esik és bánt. Egy ideig nem foglalkoztam vele (kb2 honapig) de mostmár nagyon zavaró.
2012. jan. 28. 20:58
 2/10 haggyámán ***** válasza:

Öhm, előre is bocsánat a kifejezésért, de továbbra is fossad telibe. Ennél jobb megoldás nincs.

Érdekes, én egy kicsit kancsal vagyok, mégsem szokták megjegyezni, ha meg is jegyzik, azt poénból. Lehet, rossz társaságban vagy?

2012. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kööszi a választ! :D valószínűleg rossz társaságba vagyok még1szer köszi
2012. jan. 28. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem az a legegyszerűbb megoldás, ha nem foglalkozol velük, nem mutatod ki, hogy ez bánt téged. 1. akkor egy idő után megunják 2.előbb-utóbb rájönnek, hogy milyen szánalmasak és éretlenek, te pedig mennyivel érettebb vagy, hogy normálisan kezeled az ilyeneket :))
2012. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi szerintem beválik

:)

2012. febr. 18. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
szívesen, remélem, segítettem :))
2012. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként megint ez van csak most az egész osztály utál és már elegem van és minden nap sirok mert senki sem barátkozik velem.....és hülyeségeket beszélnek más fejébe és kb ezért utál mindenki
2012. ápr. 3. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
egy barátnőmmel volt ilyen, ő el is ment a sulijából :/// nem veled van a baj, hanem az osztálytársaiddal, hogy ennyire gyerekesek...
2012. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy ugyanaz vagyok, aki az előbb írt.
2012. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ha nem válaszolok vissza akkor meg azt hiszik hogy nekik adok igazat pedig nem.......nehéz.......és nem tudok mit tenni és csak lenyelem az egészet. Csak sajnos elvesztettem a legtöbb barátomat...de már rájöttem hogy néhányam kamuspanok voltak de vannak olyanok akik nem és ezt tudom róluk............és most lesz egy tábor mert megyek táborba és eléggé hosszú lesz az út is meg ilyenek de nem lesz senkim se. És ebbe rossz belegondolni is
2012. ápr. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!