Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyik korban élnétek...

Ti melyik korban élnétek szívesen?

Figyelt kérdés

Úgy értem Ókor, Középkor. 1200-as évek stb.

És indokold is hogy miért;D.


2012. jan. 28. 21:11
 1/7 haggyámán ***** válasza:
Csakis a jövőben, mert a múltat nagyjából lehet ismerni, viszont a jövőt semennyire sem ismerjük. :) Mondjuk kipróbálnám az 4,5,6. évezredet is. :)
2012. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Júra kor.

Mert akkor még nem volt ember.

2012. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vadnyugat..imádnám..rossz arcú bűnöző lennék...városról városra..nőről nőre..bankról bankra..jihhháá :P
2012. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegy csak rendszer váltás előtt! :DDD
2012. jan. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a jövőben. mert akkor már sokkal többmindenre lenne megoldás és lehetőség.
2012. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 150-300 évvel ezelött
2012. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a középkorban élnék 1100-1200 években azért mert allergiás vagyok a gluténra ami mára minden ételbe benne van . Meg akkoriban minden étel egészséges volt nem, úgy mint ma hogy mindenféle szart tesznek az élelmi szerekbe. De végül is aki egészségesen akar élni az itt is megteheti és nem is drágán csak kell lenni ismerősnek aki tud segíteni pl:Az én esetem a tejjel bolti tejet nem ihatok mert az orvos szerint olyan anyag van benne amire allergiás vagyok így nem ihatok csak házi tejet azt se sokat. De apumnak van egy ismerőse akinek van farmja és hetente hoznak friss tehén tejet és abban bisztos hogy nincs semmiféle felesleges anyagok mert már 4-nap múlva aludt tej lett belőle. :)
2013. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!