Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mediterrán helyen szeretnék...

Mediterrán helyen szeretnék élni Európában, melyik várost, országot ajánlanátok, ahol ti is szívesen élnétek? és miért?

Figyelt kérdés
Fontos számomra a napsütés és meleg, de nem tudom elképzelni Európán kívül az életem. Melyik városra jellemző a mediterrán éghajlatú időjárás, európai kultúra és a jó életszínvonal, kedves , befogadó emberek? tapasztalatokat várok olyan helyekről , ahol szívesen élnétek és indokot,hogy miért! arra is kíváncsi vagyok,hogy hol biztosan nem, és miért?
2011. márc. 1. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni,hogy angolul és olaszul beszélek, de nem tartom akadálynak más nyelv megtanulását sem.
2011. márc. 1. 13:01
 2/4 anonim válasza:

Én a te helyedbe Ausztráliába mennék (bocs tudom hogy ez nem Európa) de ott nagyon kedveseka az emberek (tapasztalat) és a kaja is finom.


Európában: Spanyolország

2011. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Malta! Ha a pasim nem Hollandiaban elne, es Europaban kene maradnom, tuti oda mennek.

1. EU-s orszag, nem kell se munkavallaloi, semmi

2. Nem szegeny, mint Spanyol-, Gorogorszag vagy Portugalia

3. Hivatalos nyelv az angol, de Olaszorszag kozelsege miatt, sokat beszelnek olaszul, raadasul a maltai hasonlit az olaszra, konnyen megtanulnad

2011. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kréta szigete.

Menj el, járd be, nem kell magyaráznom. Meg ffogod érteni.

Más medizerrán helyeken is voltam bőséggel, de Kréta az a hely ahol élni és halni szeretnék, de persze a családom itt tart ebben a középszerü, mocsaras, unalmas diktatúrában.

2011. dec. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!