Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolja így minden...

Miért gondolja így minden felnőtt?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint minden felnőtt úgy gondolja,hogy egy 15-18 éves fiatalnak nem lehetnek komoly problémái és minden csupa csoda az életükben.Ti is tapasztaltátok már ezt?
2012. jan. 28. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Aha

Magukbol indulnak ki. Meg a sajat bajaikat akarjak novelni vele

2012. jan. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem olyan arra gondoltam,hogy "juuujjj nem kaptam ájfón4et most mi lesz az életemmel :'(",még mielőtt valaki elejtene egy ilyesmi poént..:)


azt gyűlölöm,amikor látják rajtam hogy szomorú vagyok és lecsesznek emiatt,hogy mi bajom van már megint?! (ritkán szoktam ezt látványossá tenni,de olyankor nagy a baj már)

2012. jan. 28. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam h errol van szo.

Amugy inkabb az o problemajuk ilyen anyagi iphone jellegu problema, ha nem tudjak eterezni a lelki nehezsegeket

2012. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Ajánlott olvasmány:

[link]



Csík:"De bolond volnék, ha búsulnék, Ha a búnak helyet adnék. Én a búnak utat adok, Magam pedig vígan járok"


http://www.youtube.com/watch?v=84WsADpBWEw


satöbbi satöbbi


Lehetnek problémáid, de azzal neked nem lesz jobb. :)

2012. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszolgatsz nekem :) Sokszor inkább meghúzom magamat,hogy hagyjanak békén és nem is sejtik mennyi minden bánt engem :( de remélem,lesz még jobb is :)
2012. jan. 28. 23:53
 6/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy :) Barney-val megmosolyogtattál :D na meg úgy a válaszod "kisugárzásával" :)
2012. jan. 28. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

mert szánalmasak. mert úgy gondolják hogy attól mert nekik az apucikájuk/anyucikájuk a s*ggüket is kinyalta ennyi idős korukban, meg csinik voltak meg szépek meg népszerűek, jah meg az volt az egyetlen problémájuk hogy a 'juliska nem szeret' meg hogy 'egyest kaptam matekból' akkor már nekünk is csak ennyi bajunk lehet.

meg persze igen, ez az iphone téma.. igazából azt tapasztalatból mondják, mert a legtöbb ennyi idősnek tényleg csak ennyi a problémája. bár nekem is csak ennyi lenne.

2012. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor legalább nem csak én működök így :S :( én biztosan nem ilyen leszek majd a gyerekemmel! :) (egyébként pluszot kaptatok mindannyian :)
2012. jan. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!