Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki hozzám hasonló, aki...

Valaki hozzám hasonló, aki barátokat szeretne? (Beszólásokat nem kérek, sem szexuális ajánlatokat. )

Figyelt kérdés

Nem drogozom, nem iszom, nem dohányzom, nem öltözöm extrém módon, kortalannak mondanak. Viszont nagyon különc a gondolkodásmódom, nem bírom az emberi ostobaságot és butaságot, a hazudozást, a rosszindulatot, az önzést, a megalázást, a kihasználást, a másokra való rátelepedést, a pénzimádatot, a shoppingolást, és még sok minden mást, ami ezt a fogyasztói társadalmat jellemzi.

Maximálisan szabadságpárti vagyok, bármilyen kapcsolatról is legyen szó.

Szeretek kirándulni, sétálni, beszélgetni, filmet nézni, olvasni, gondolkozni, vallás, filozófia, ökológia, veganizmus, az önkipusztítás felé haladó emberiség (mint jelenség) érdekel.

Elfogadtam, hogy szinte lehetetlen a párkapcsolat, de az már túlzás, hogy nincs egy barát se, akivel legalább heti 1-2 alkalommal ne tudjak találkozni, beszélgetni.

Szóval ha valaki hasonló cipőben jár, kortól és nemtől függetlenül írjon. Hátha. Egy próbát megér. (?)


2012. jan. 29. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok pontban magamra ismertem. Hány éves vagy?
2012. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy próbát megérsz ha gondolod, bajod neked se lehet
2012. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ámen
2012. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is most pont egy baszbarátot keresek.

Ha gondolod beszélgethetünk persze csak ha lány vagy. Természetesen semmi párkapcsolat, csak és kizárólag barátság dugási joggal.

Szal?

2012. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok ne húzd fel magad csak poén volt:)
2012. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nem vagy egyedül, csak ebben a rohanó és megfelelni akaró világban, sajnos mások az értékrendek.


Bár én bagózok és nem vagyok antialkoholista (de nem is nagyon szoktam alkoholt inni) az önjellemzésed többi részében én is magamra ismertem.

2012. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek vásárolni, de a többi része rám is igaz.
2012. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sokmindenben egyet értek veled, de azért vannak kivételek.

pl. nem vagyok ilyen természetmániás és lesz*rom az emberiséget. jah és a mások kihasználását sem találom rossznak. aki túl h*lye hogy észrevegye hogy kihasználják, az megérdemli, a másik fél meg csak nyer vele.


nem is tudom minek írtam, a te természeted alapból 'jó' az egyém meg gonosz szóval ez már kizáró ok. de unatkozok.

2012. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
írtam, talán majd válaszols is :)
2012. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én dohányzok és szeretek vásárolni de a többi rámillik.
2012. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!