Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségire tárgytervezésnek...

Érettségire tárgytervezésnek lámpát szeretnék készíteni, én szeretném az egészet csinálni, a probléma az, hogy nem tudom, mivel érhetem el, hogy világítás is legyen benne?

Figyelt kérdés

Lehet valahol külön ilyen célra kapni valamit? Gyors és hasznos válaszokra lenne szükségem, fogy az idő, én pedig tanácstalan vagyok.

Előre is Köszönöm!! :)


2012. jan. 29. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Általános iskola 8. osztályában tanultuk, hogyan kell áramkört csinálni.

Ha nektek nem volt anno ilyen, szerintem kérdezz egy villanyszerelőt.

2012. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyel es masik egyszeru lampat, ami nem tul draga persze, es abbol hasznald fel csak az elektromos reszet.
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hasznos válaszokat kértem, ami még normális is. ez a lekezelő kommentet köszönöm, de nem hiszem, hogy muszáj volt leírni..., nem bírtad ki, hogy inkább elmenj a kérdés mellett, és békén hagyj. Ne haragudj, hogy már nem emlékszem, hogy kell áramkört csinálni...te biztos nagyon ügyes vagy : ) gratulálok!


A 2. válaszolónak köszönöm!

2012. jan. 30. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam tisztában, hogy nektek ugyanazt tanították-e, mint nekem (mert eltérésről rengeteg tapasztalatom van általános iskolák terén).

Ha te ezt lekezelésnek vetted, sajnálom/így jártál.

A lényeg, hogy segíteni akartam, ha leszärod, ám legyen.

2012. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, ha mindez pozitív segítség volt, akkor a te válaszod is köszönöm... : )
2012. jan. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!