Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a vicces ebben a viccben?

Mi a vicces ebben a viccben?

Figyelt kérdés

Amikor még a Tesco áruház békéscsabai üzletében dolgoztam, egy alkalommal bokros teendőim közepette arra lettem figyelmes, hogy valaki megráncigálja a pulcsim alját (még márciusban is Boldog Karácsonyt! feliratú pulóvert viseltem, mert nem kaptam másikat, de ez részletkérdés). Szóval valaki megcibálta a pulcsimat, ám mire hátra fordultam, nem láttam senkit, illetve egészen addig nem, míg le nem pillantottam. Egy maszatos képű, ötéves forma gyermek hüppögve kérdezte:

- Bocsánat, hol lehet bemondatni, hogy elvesztem?

Ja kérem, a rutin.


2009. máj. 30. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

pff..hát ez nekem is magas...biztos hogy igy van a vicc?

mindenesetre engem is érdekelne...

2009. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szó szerint másoltam ki! (gumicsizma/megtörtént esetek)
2009. máj. 30. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát... esetleg az hogy még kasrácsonykor veszett el és rutinosan kiszúrta az akkor éppen ottlevő dolgozónak a pulcsiját?

ennek semmi értelme nem volt amit irtam...o.O :D

2009. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez nem vicc. Ahogy te is írtad: Megtörtént esetek.

Csak épp egy humor oldalon kapott helyet ez is, mert neki vicces volt ez a helyzet. A rutin... nyilván látott már ott egysmást, aki írta. :)

2009. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vicc, hanem megtörtént eset.

És a rutint nem magára, hanem a kissrácra értette, aki rögtön azzal kezdett, hogy hol lehet bemondatni, hogy elveszett. Rutinos lehet az elveszésben és bemondatásban, ha már így tudja.

Értitek? :D

2009. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
TE jó ég! Hová fajul a humorérzék!:D:D:D:D:D:DAbban a helyzetben persze biztos vicces volt, de nem hinném h ezt egy viccoldalra felkéne tenni..
2009. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

HAHAHAHAHAHAHA!!

Ez de jó volt,írj még ilyeneket,megszakadok a röhögéstől EZAZ!!!

2009. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem már :) Kösz!
2009. máj. 31. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!