Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben a viccben mi a vicces?

Ebben a viccben mi a vicces?

Figyelt kérdés

Egy társaságban éppen arról beszélgetnek, hogy a férfiak agytérfogata nagyobb, mint a nőké, és hogy összefügg az értelmi képességeikkel. Az egyik lány ezt megunva dühösen felpattan:

- Nem értem, miért kell állandóan a nők agytérfogatát összefüggésbe hozni az értelmi képességeikkel?

Mire az egyik fiú:

- Hogy is érthetnéd...


2009. jún. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Hogy is érthetné, hisz az ő agytérfogata kisebb, mint egy férfié.


Szerintem ez a lényege.

2009. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Férfi szemmel a vicces:a nőknek kisebb az agytérfogatuk(valóban)és ezért nem érti

Női szemmel:NEm vicces:D

2009. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
eZ JÓ!!!!!kösz hogy ideirtad! Vicces 17F
2009. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom,az eddigi válaszadók mind férfiak voltak! De attól,hogy a női agy térfogata kisebb,nem jelenti azt,hogy hülyébbek is!!!!Egy kicsit utána kellene nézni erről a szakirodalomban!Egy valamit nem értek?Ha butábbnak tartotok minket,akkor miért koslattok utánunk,mint kiskutya????
2009. jún. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem vicces, pedig nő vagyok. Én a szőke nős vicceken is tudok nevetni. De itt egy vicc csak nőknek: Isten megteremtette a ffit, majd támadt egy jobb ötlete!

és egy másik.

Isten szólt Ádámnak és Évának, hogy van két képessége ajándékba, választhatnak. Az első az állva pisilés. Ádám rögtön jelentkezik:Én kérném. Isten rábólint: Rendben, akkor Éva a tied a sorozatos orgazmus:)

2009. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én a második vagyok és NŐ!!!

AZért ezt nem kell túl komolyan venni:)

2009. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi szemmel nézem, akkor a nők buták, nem is érthetik, mert nem elég nagy az agyuk hozzá.

Amúgy, női szemmel: ez nem vicces. Ráadásul én nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy tudom a női agy kisebb ugyan, de ez nem azt jelenti, hogy egy nő butább is.

Egyenesen arányos a kisebbedés, vagy hogy írjam. Szóval attól ugyanúgy meg van benne minden és működik is.

Pl. valakinek kisebb a keze, másnak nagyobb. Attól még mind a ketten fel tudják emelni a poharat...

2009. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
háát: nem azzal van a gond, hogy nem érteném, de eléggé erőltetett. L
2009. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!