Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ruhákkal oldjuk meg,...

Milyen ruhákkal oldjuk meg, és hol szerezzük be azokat? (Gazette, Mondo con)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elhatároztunk, hogy idén, ha a Mondo magazin fotópályázatot hirdet, beöltözünk a Gazette zenekarnak. Barim lenne Ruki, én Reita, és egy másik lány is lenne benne. De nem tudjuk, hogy milyen ruhákkal kéne. Leginkább azt nem tudom, hogy milyen orrkendőt vegyek, és hogy oldjam meg... És Ruki piros kalapját honnan szerezzük be? Vagyis csak olcsó utánzat kell. És a paróka? Kérlek segítsetek!
2012. jan. 29. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Válasszátok ki melyik szerkót akarjátok cpzni, aztán vagy varrjátok, varrasatok olyan ruhákat, vagy ruhaboltokban nézzetek körül hasonlókért.

Sok turkálóban érdemes körülnézni mert egy kis átalakítással jó cucokat lehet szerezni.

Hát igen kell paróka ha csak nincs már Gaze hajatok.

2012. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Gondoltam, hogy varratni kéne, de minden olyan drága... Varrógépem van, de nem tudom olyan jól használni. Tudom, hogy kell paróka, de az sem kis pénz. Nem, nincs Gazette hajunk, mivel meg is ölnének a szülök meg a tanárok.xD Az orrkendőre van ötleted?
2012. jan. 30. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Én amikor a cpmet csináltam nagymamámat segítségét használtam. Az elég olcsó :)


Szerintem boltban nem árulnak orrkendőt. Inkább méteráru boltban egy szép anyagot kel venni. Olyan fehéreset. És olyan hosszúnak kell lennie, hogy meg lehessen kötni hátul.


(Uruha és Aoi is lesz? :))

2012. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Reita leszek, barim Ruki, és egy másik lány lesz Uruha. Még nincs meg, hogy ki lesz Aoi és Kai... Túl kevés Japánbolond van ebben a kis városban...
2012. jan. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!