Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán szeretnék feladni. Hogyan?

Postán szeretnék feladni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sajnos én már az e-mail-es generációba tartozom, és életem során nem volt szükségem arra,hogy levelet adjak fel postán.

Most viszont szükségem lenne rá.

Először is: A4-es borítékot a postán hol kell kérni?Mennyibe kerül?Elsőbbségivel (meg a bélyegezéssel) mennyibe kerülhet 2 db A4-es lap feladása?


2012. jan. 29. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy elsőbbségi levél 50 grammig 180,- Ft-ba kerül. Borítékot annál a munkahelynél tudsz vásárolni ahol a levelet fel is adod.
2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Papír boltban is vehetsz borítékot.

Pár forint, jelentéktelen összeg.

Elsőbbségit már én is rég adtam fel de 2-300 Ft-nál nem lehet drágább.

A levél feladó ablaknál csak mondd meg, hogy elsőbbségivel kéred. Nem kell kitölteni semmit, csak ragasztanak rá valamit és ennyi. Másnapra meg kell, hogy kapja a címzett.

2012. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát egy papír írószerben tudok venni borítékot (A4-es)?Mindenféleképpen lesz?Szerdáig kéne eljuttatnom ismerősömhöz egy levelet,annyira sok időm nincsen :S

Összességébe mennyit kell fizetnem?500-1000-ből megvan?

2012. jan. 29. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán megvan ennyiből.

Egyébként minden magára valamit is adó papírboltban van millióféle boríték mert az is papír árú. Ha nincs akkor utána tipli a postára ott még lehet.

2012. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor elég ha 500-t leviszek?:) és akkor elsőbbségi meg bélyeg le van tudva (nemtudom kell-e más)?
2012. jan. 29. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!