Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy készíthetnék egyedi...

Hogy készíthetnék egyedi formájú jégkockaformákat? Képek alant

Figyelt kérdés
megihlettek ezek a képek: [link]
2012. jan. 30. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd csak, nem tűnt fel neked, hogy mindegyiknél van egy-egy egyedi formájú jégkocka készítő forma?


Akármilyen rafinált és váratlan, egyedi jégkocka készítéséhez egyedi jégkocka forma kell. Hacsak nem hiányos a kérdésed, és valami másra gondolsz, de ez meg nem a mi hibánk.

2012. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ne kelljen megrendelnem :) amit otthon is elkészíthetek valami olyan anyagból amit kedvemre formázhatnék és ideális erre a célra :)
2012. jan. 30. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután olyan dologról van szó, amit aztán megeszel/megiszol, nem nagyon tudok ajánlani semmit.
2012. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így már értem. Annyiból fogós kérdés, hogy ugye egyszerre kell vízállónak lennie, másrészt olyan anyagnak, ami nem károsodik/töredezik, ha lefagyasztják.


Szerintem műanyagból vagy valamilyen szilikonos cuccból kéne előállítani. Lehet hülyeséget mondok, de biztos láttál már ilyen börtönös filmeket, ahol úgy másolnak kulcsot "házilag", hogy valami műanyagot, például fogkefe vagy fésű nyelét láng fölött beolvasztanak, és egy inverz formába belecsöpögtetik, majd hagyják kihűlni és szilárddá dermed.


De hogy ez mennyire egészséges, főleg letüdőzni az így felszabadult gázokat, na meg hogy mennyire praktikus, azt már ne kérdezd.

2012. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hmm köszi ez érdekes :) de képzeljétek, találtam Sopronban ugyanolyan gitárosat, amilyet szeretnék :D azt hittem megőrülök :D 3000 forint, de majd spórolok rá :)
2012. márc. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!