Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vehetnék és készíthetnék...

Mit vehetnék és készíthetnék neki a szülinapjára?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 17 éves,közeleg a szülinapja,és szeretnék venni,és készíteni és neki valamit.Amit fontos tudni róla: mindene a zene,gitározik,odavan a farkasokért,és Japánért,illetve játszik egy bandában is ^-^

Ő nekem fog venni 3 féle kontaktlencsét és egy nyakláncot is,és megjegyezném mindegyik nagyon értékes >-< lassan 1 éve ismerem,szóval az lesz az első szülinapi ajándékom neki.És mivel ő is olyan értékes dolgokat fog adni nekem,meg mert első alkalomra különlegeset szeretnék,azért írtam ki a kérdést x3 de sajnos egyátalán nincs ötletem mit vehetnék és készíthetnék T__T remélem az erre tévedőknek nagyobb a fantáziája!:3


2011. júl. 13. 23:50
 1/5 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem fontos, hogy drága legyen. Az eszmei érték sokkal fontosabb.


Ha egyszerre szeretnél neki venni is vmit és készíteni is, akkor egy kis fadobozt ajánlok neked, amit ki tudsz dekorálni (pl. lefested a kedvenc színére, aztán vmi japán írásjeleket festesz rá, és mondjuk a doboz belsejére, a tetejére ragaszthatsz pengetőt; de ne a legerősebbet vedd erre a célra.) És a dobozba még vehetsz neki vmi értékesebbet, ha szeretnél.

2011. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Készíts neki szilvás buktát!(mert azt szeretem) :))
2011. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ahh a szilvásbukta az nekem lesz *.* :"D amúgy köszönöm a válaszokat!^-^
2011. júl. 15. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ok nem gond!Szívesen! :))
2011. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 1 szürke pólót,ird rá kinaiul h szeretem a zenét,+ razolj mellé 1 gitárt meg egy farkast xD
2011. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!