Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha tetoválást...

Szerintetek ha tetoválást akarok csináltatni, milyen szöveget írassak magamra?

Figyelt kérdés
Az sem baj ha nem magyarul van, de írjátok meg a jelentését, és ne hosszú szöveget küldjetek. Köszi
2012. jan. 30. 21:22
 1/9 anonim válasza:
100%
young, wild and free :D
2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
na ez a baj (szerintem) , hogy csak valami semmitmondó szövegeket akarsz tetoválni magadra szerintem valami ,olyan dolgot kéne magadra varratni ami NEKED jelent valamit. amire ha ránézel eszedbe jut valami, valaki ,vagy erőt ad, felvidít legyen valami története , hogy mé pont azt tetováltattad magadra :)
2012. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem olyan szövegeket akarok, amit az első válaszoló írt, hanem olyat aminek van értelme is, ahogy az előbb mondtad.. csak gondoltam hátha tudtok írni valami jót, vagy csak tippeket adni.
2012. jan. 30. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Pl:

Sohasem veszíthetjük el, amiben egyszer örömünket leltük. Mindazok, akiket mélyen szeretünk, részünkké válnak.


A lelkünk és csakis a lelkünk az, ami leláncol vagy felszabadít bennünket.


A barátság egy lélek, mely két testben lakozik.

2012. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csináltass egy japán jelet,pl az erő jelét vagy a kitartásét
2012. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ORBÁN VITYA
2012. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Attól függ amúgy h mien a stílusod :)

Én tegnap tetóváltam egy keresztet a lábamra a bokám felé, most a lábfejemre akarom h ''Only God can judge me''

Viszont az is tetszik h ''What doesn't kill you, makes you stronger'' ez viszont mindegyik nyelven tetszik.

''Mi familia es mi vida'' is szép ha család szeretõ vagy, vagy h ''Music is my drug'' ha zenét szereted :D


Na meg persze attól is függ h hova akarod, és h lány vagy fiú vagy e.


Sok sikert kivánok azért hozzá! :)


L18

2012. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lányvagyok, és mindegyik szöveg illene rám, de már meggondoltam magam, nem szöveget akarok, hanem mintákat... pl egy repülő madarat a csuklómra... mint amilyen candice accola-nak van...:333
2012. febr. 10. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Meine Ehre Heißt Treue

vagy

Blood & Honour

2015. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!