Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap láttam a tények-ben...

Tegnap láttam a tények-ben egy olyan részletet, ami megragadott. Kinek kell írjak a (tények oldalán), ha szeretnék v. kinek segíteni?

Figyelt kérdés

Természetesen úgy szeretnék segíteni,hogy semmilyen média szerepben ne legyek.

Megfogalmazódott bennem, hogy mit szeretnék írni.

Egyáltaln E-mailben válaszolnak ilyesmire?

Még sosem segítettem családokon, és nem tudom, hogy a Tényekhez kinek írjak?


Én szeretnék, most egy családon (is) segíteni legalábbis megpróbálnék v.milyen formában.


Eddigi segítségeim:

01) Felajánlottam a ruháimat a vöröskeresztnek/apácáknak.

02) Küldtem már pénzt éhező gyerekeknek.


Így megnyugodhatok, ÉN legalább segítettem.


Valaki adjon (normális)választ a fent ermlített kérdésemre. Esetleg v.mi ötletet!


S innen tényleg kíméljenek a h_lye beszólogatós személyek!!!

Remélem, nem vagyok egyedül, hogy másokon segítsek.


Ui.: Az is jó, ha privátban írod meg véleményed.



2012. jan. 31. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod,ez a téma nagyon nemes,és dicséretre méltó,ha segítesz!

De ha valóban adakoztál volna,akkor nem kérdeznél ilyesmit,hanem tudnád,hogy a tv-ben bemondják az elérhetőségüket etc..

Éhező gyerekeknek inkább tartós élelmiszereket szoktam küldeni,nem pénzt.

Persze egy a lényeg,a jószándék. :)

Még ha néha valószínűtlen is!

Sok erőt a gyűjtéshez!

2012. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:

"01) Felajánlottam a ruháimat a vöröskeresztnek/apácáknak."

Sajnos nem túl régen a következő történt velünk!

A Máltainak ajánlottunk fel jó állapotú,nem szocreál korabeli,épp bútorokat költözés,és helyhiány miatt.A nyafogó luvnya elkezdett válogatni,majd kocsira rakták amit kinézett.

Ezután közölték,hogy ez igazából a nyaralójukba kell,ebből nem lesz adomány!oké...sejtheted..

Következő körben mi már nem,csak a szomszéd volt ott a lakásban,mert mi már elköltöztünk addigra(pár na telt el).A nem tetsző bútorokat pedig darabokra törték,és úgy tették fel a kocsira,azzal,hogy az meg megy a nyaralóba tüzelőnek!!Ekkor mivel nem voltunk ott,a telefonba kaptunk sírógörcsöt!!

Máltaisok kuka!! remélem egyedi eset volt,bár igen rutinosnak tűntek a férgek.ennyi!

Szép napot!

2012. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!