Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az, ami eléggé...

Mi lehet az, ami eléggé látható fényt bocsát ki és kb. egy közepes tetőt egészen kitölt az árnyéka?

Figyelt kérdés
Éjjel felébredtem,és láttam,hogy az ajtó ablakán fény szűrődik be,majd elhalványul,mintha egy auto lámpája lenne.De az ablakon keresztül a szomszéd tetőn nagy árnyékot láttam elsuhanni,és nem volt hangja a valaminek,ezért nem autó,hanem vmi repülő izé volt.De nem 1,hanek kb 1 másodpercenként elment öt árnyék ien éles fényt kiadva,majd 5 mp szünet azt újra.Nem néztem meg h mi az,mert nem akartam felébreszteni senkit és álmos is voltam.Nem képzelődtem,mert kb 5-10 percig ébren voltam és folyamatosan láttam a fényt és árnyékokat.Mik lehettek ezek?

2012. jan. 31. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Vmi diszkó óriásfényszórói.
2012. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Falun élek és nincs diszkó,sem más ien világito izé és hangja sem volt...
2012. febr. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!