Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Péter esernyője? (fogalm...

Szent Péter esernyője? (fogalmazás) többi lent

Figyelt kérdés
Valaki segítsen már elég régen olvastam a történetet és csütörtökre fogalmazást kell írni belőle! Sajnos már semmire sem emlékszem.Két lehetőség van a címek közül:Az elveszett kincs(Gyuri szemszögéből) és a megtalált boldogság(Veronka szemszögéből). nagyjából már tudom mit fogok írni de sehogy nem tudom elkezdeni(egyiket se) valaki segítsen!! előre is köszönöm .
2012. jan. 31. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
írjuk le papírra és küldjük el neked levélbe nem ????
2012. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azt kérdetem h írjatok egy komplett fogalmazást hanem h segítsen valaki az elkezdésben
2012. febr. 1. 18:59
 3/3 A kérdező kommentje:
ha elolvastad volna amit írtam talán értenéd h nem egy egész fogalmazást kértem...
2012. febr. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!