Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pyrománia ellen van gyógymód?

Pyrománia ellen van gyógymód?

Figyelt kérdés
Erős pyromániám van Pl.: multkor bedobtam a kályhába egy dezodort és kirobbant a kályh ajtaja aztán egy üveg hígitót dobtam a tábortüzre meg a szimpla látványa is vonz. A kezemet is befujom dezodorral és meggyújtom. Akkor ahogy lángol az szinte gyönyörü. De este amikor jövök haza akkor is az úton dobálgatom a gyufákaz(égetve). A tüz győnyőrüsége olyan szép!! De félek hogy pl.: a házunkban vagy a családtagokban vagy más emberekben teszek kárt! Szóval segítség kell mit csináljak?
2012. jan. 31. 20:19
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem látogass el egy pszichológushoz. Átlagos hétköznapi ember nem tud segíteni!

Jó estét!

2012. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerintem olyan hülye meg örlt hogy agyturkászhoz kell járjak!
2012. jan. 31. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
a kezedet gyújtogatod? azszép:D
2012. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
belemártod a kezed vízbe lerázod befújod deo-val és meggyujtod, semit nem érzel, nem fáj
2012. febr. 1. 14:40
 5/7 anonim válasza:
"Erős pyromániám van | szimpla látványa vonz | tüz győnyőrüsége olyan szép | lángol az gyönyörű" Kérlek ember, ez mi ha nem orvosi eset?
2012. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne menj pszichológushoz, azok idióták. Szerintem nincs abban semmi baj, ha szereted a tűz látványát, régebben én is így voltam ezzel, azóta valahogy kinőttem. Csak figyelj arra, hogy ne történjen baj. :)
2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

azonnal húzzál el valami pszihiáterhez :|

amit te csinálsz (bocsi) de az nem normális

nem akarlak ezzel megsérteni de télleg menj el valami orvoshoz vele :|

2012. szept. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!