Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom magam, utálom az...

Utálom magam, utálom az életem! Valami gyógymód ezek ellen?

Figyelt kérdés

16/L vagyok és betegesen utálom magam!!!

Gyűlölöm a testem,túl vékonynak látom magam,

a fejemtől okádnom kell!A fürdőszobában ököllel bevertem

volna a tükröt mikor belenéztem,sápadt fehér bőröm van,

bőrkeményedések a lábamon,szőke hajam van,tiszta ilyen barbis beütés!De rossz értelemben...

Szög egyenes hajam van,olyan gyenge,hogy hozzáérek és kihullik és vékonyszálú!!!

A lényeg,hogy nem tudom magam elfogadni...

Olyan fehér vagyok mint egy szellem,de már unom a napozást!Már beletörődtem,hogy ilyen undorító bányarém vagyok,egy rakás szerencsétlenség!!!Pff...

GYŰLÖLÖM MAGAM!!!És nem tudom elviselni a mocskos pofámat!!!!

És létszíí ne mondjátok,hogy a kamasz kor miatt van,

már nagyon régóta ezt érzem.Megpróbáltam egy kicsit kizökkenteni magam,belőttem a hajam,csináltam szexi fotókat,de már megint visszaestem és ha meglátom azokat a fotókat elkap a hányinger és legszívesebben fejbelőném magam!!Néha anyámat okolom,hogy miért szűlt meg????

Mindenki olyan gyönyörű körülöttem,a testvérem is gyönyörűszép lány én meg undorító!!!Irigylem a saját anyámat is,mert gyönyörűszép a bőre a haja a szeme!!!

Én meg sajnos apámra ütöttem,aki ugyanilyen bányarém mint én!!!!

Azt hittem ha pasim lesz majd jobb lesz,de csak még rosszabb!!!Ha 1 m-nél közelebb ment egy lányhoz,h mondjuk mellé állt,már attól ki voltam,hogy biztos jobban tetszik neki mint én,mert én kib@szott ronda vagyok hozzá képest!

Már a sírógörcs kerülget...

Még annyi mindent írhatnék,de nem bírok magamról beszélni!

Pff.. na mindegy!!!

Az lenne a kérdésem,hogy mit tegyek,hogy ne érezzem ezt???

Mert belehülyülök...


2011. aug. 18. 03:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem kell "elfogadnod magad"... hiszen szükséged van a változásra. most.

fesd be a hajad és vágj/vágass neki formát. szedd ki a szemöldököd. a fehér bőr meg gyönyörű tud lenni! nekem is fehér bőröm van és imádom. de ha nagyon nem bírod elviselni, akkor szoli! nem kell szexinek lenned! semmi értelme, ha belül nem úgy érzed magad. most ne érdekeljen hogy mások mit látnak belőled, belül kell rendbe raknod magad. énis vékony vagyok, NAGYON. és ez nem feltétlenül rossz dolog! amúgy tudom hogy érzel. énis igy vagyok vele, de kevesebb problémám van. a barátnőim állandoan a pasi problémáikról beszélnek nekem. rám meg rám se néz senki. bár le is szarnám, ha magamnak tetszenék.. ezért csináltatom meg az orrom.:)

ne add fel!! a leirtak alapján alapból lehetnél nagyon szép!! lehet hogy rondának látod az arcodat tudom mert én is így voltam!! aztán hallottam hogy anya arról beszélget valakivel, hogy volt egy nő aki alapbol nagyon csúnya volt, de beszélte magának hogy szép. énis kiprobáltam (9 éves voltam) odaálltam a tükör elé, és nem a rosszatkerestem magamban. csak mondogattam hogy szép vagyk szép vagyok. holott csúnya voltam emlékszem. aztán már a sulis fotózáson nekem lett a legjobb képem még a tanárnő is megmondta. sikerült olyan hajat vágatnom ami nagyon jól állt. most is úgy vagyok vele hogy rendben vagyok csak az orromat kell megcsináltatni. ne add fel!! gondolj arra milyen szabadnak érzed magad ha szép leszel! mert az leszel!!

2011. aug. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Tudod, vannak akik a nem szétnapozott lányokat kedvelik... egyébként meg lehet, hogy nincs is veled semmi baj csak magaddal szemben támasztasz túl magas elvárásokat, lányoknál sűrűn előfordul. Ha nem vagy túl szégyenlős felrakhatnál magadról egy képet, önbizalomnövelésnek. Egyébként meg ha volt barátod nem lehetsz olyan csúnya, csak bebeszéled magadnak szerintem.
2011. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Úristen, nőj fel. Ha majd annyira ronda vagy, hogy az ellenkező neműek csak azért néznek rád, hogy röhögjenek rajtad, akkor panaszkodj. Szerinted, hogy élnek a gyökerek a sarokban, akiket úgy neveltek, hogy nincs visszapofázás egy alfahímekkel, meg vihogós lányokkal teli osztályban? Vagy egy olyan férfi, aki alacsonynak született, és mondjuk kisfiús arca van? Vagy mit érezhet az, akinek elcseszett az arcfelépítése?

Rá kell jönnöd, mindig van olyan, akinek szarabb. Még pasid is volt, elvesztetted a szüzességedet valszeg(mondjuk lánynak ez nem nagy teljesítmény), és gondolom a szüleid se mondják, hogy nem mehetsz ki a házból, csak amikor iskolába mész. Én például 19 éves fiú vagyok, a pofám tele van pattanás utáni sebekkel, használom a felírt kenőcsöket, többször is megmosom az arcom, javul egy kicsit, de még mindig undorító féregnek tartanál, ha meglátnál az utcán. Addig amíg teszel a hibáid ellen valamit ne gyűlöld magad, és mint mondtam, mindig van olyan, aki szívesen cserélne veled.

2011. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Túl sok jelentőséget tulajdonítasz a külsőnek. Rendben egy nőnek kell is, viszont te már túlzásokba esel ezekkel a kritériumokkal magaddal szemben. Szerintem tévképzeteid vannak azzal kapcsolatban, hogy mi szép és mi nem, illetve, hogy mi lehet szép. Ha azt mondom neked szépség, akkor beugrik neked 1 ideál ami tényleg szép, viszont nem csak az a fajta szépség létezik, amit az az ideál megtestesít. Nem tudom, hogy lányként ezt valaha is fel bírod e fogni, mert általában túlérzékenyek vagytok a külsőre, de azért próbáld meg.


17\F

2011. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van,csak az a baj,hogy tisztában vagyok vele vannak rondábbak nálam és szebbek is,de még ennek ellenére is rondának találom a külsőmet!Én teljesen máshogy szeretnék kinézni,és annyira szép szeretnék lenni,hogy csak ezzel tudok foglalkozni!

Hiába mondja valaki nekem,hogy "te tök szép vagy" ha én nem gondolom ugyanígy,elsősorban az a lényeg,hogy magamnak tetszedjek és utánna az,hogy másnak!!!

2011. aug. 18. 13:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg túlérzékeny vagy nem csak a külső terén minden téren!!!
2011. aug. 18. 14:00
 7/16 A kérdező kommentje:
*vagyok
2011. aug. 18. 14:02
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

12:21 vagyok


Amúgy ismerek ilyen lányokat, és sokszor beszélek velük erről, nem olyan nagy probléma, mint hiszed, ha akarod leírhatod ezeket a gondolataidat nekem.

Ja és nem gáz, hogy gyakorikérdésekről írsz és felszedni sem akarlak. :D

2011. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát jó :D Akkor írok privit :D
2011. aug. 18. 14:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de én itt néhol elröhögtem magam,mikor olvastam a kérdésedet!Aranyosan írtad a dolgokat :D:P

& most írok ide neked valamit:

Volt 1 srác,eleinte észre sem vettem,aztán egyik nap haza vitt kocsival,beszélgettünk.Aztán még egy csomószor haza kísért. Egyáltalán nem tetszett a fiú, a teste perfect volt,de az arca,az nem. Telt,múlt az idő,mindig kedves volt velem,vicces volt,nyugodt,jó fej,udvarias,mosolygós és kisportolt.& mit ad isten!Megtetszett nekem!:) Pedig mai napig,mikor ránézek,úgy gondolom,hogy nem helyes srác,egyáltalán nem az, de hát mégis csak van benne vmi! V.mi megfogott benne!

Nah,erre varj gombot!:) Ha nem velem történik,magam sem hiszem! Van most 1 másik fiú,nagyon helyes,de a lelke,a belsője nem tetszik.Így Ő maga sem,pedig tnylg. ilyen helyes srácot keveset láttam még! & mégis,őt csak nézni jó!A másikkal meg beszélni,és mikor beszélek vele,akkor már nézni is:) Rem. megértetted,hogy mit akartam ezzel mondani:P [egy lány]

2011. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!