Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most hogy megszünt a megauploa...

Most hogy megszünt a megaupload, honnan tölthetnék le animéket? (nagyobb választékban)

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ahhhaaa szóval onnan származott az a sok szar
2012. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tekintsünk el a kérdés második felétől arra nemtudok válaszolni. A megaupload volt a legnagyobb és ahova a legtöbbet feltöltöttek. Szóval most várni kell, hogy valamelyik oldal a helyébe lépjen.
2012. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ott van a nyaatorrents. Most én is gondba vagyok de én a lejátszók miatt aki jártas a témában segíthetne a MPC-vel kapcsolatban.
2012. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sok-sok forrás van, ajánlanám figyelmedbe az [link] weboldalt, Magyar is, és minden friss animét gyors és jó minőségben feltesznek. De van a Naruto-kun is, és azon belül több oldalválaszték: - Bleach, One Piece, Dragon Ball, Hentai (+18). -

(És külön kell a feliratot is leszedni).

2012. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!