Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem engednek a moderátor...

Miért nem engednek a moderátorok kicsit több szabadságot a kérdezőknek?

Figyelt kérdés

Ha néha egy kérdés vicces, de nem a humor kategóriában van, azonnal törlik. Én a helyükbe azt tenném, hogy áthelyezném a humor kategóriába és ha még ott is komolyan gondolja, esetleg akkor törölném. Az sem ritka, hogy egy téma csete-patéba megy át. Akkor is törlik. Akkora már itt a vasszigor, hogy nem nevettet meg úgy az oldal, mint korábban. :-)

Néha azt gondolom, hogy ilyen szemüveges, hózentrógeres aggok ülnek a gép előtt és egész nap savanyú képpel csóválgatják a fejüket a kérdéseken. Ami az ő ízlésüknek nem felel meg, azonnal mehet a kukába. De az is lehet, hogy ez alapján kapják a jutalékukat. :-) Lehet ezt is kimoderálják, mindjárt kiderül...


2012. febr. 2. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenért "sértegetésért" bannolnak is. Reménykedj, hogy ne jelentse semmi.
2012. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani senki.
2012. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok bántani senkit, a modikat sem. Úgyis tudják, hogy az általam megfogalmazott leírás róluk nem igaz, ha mégis törlik a kérdésem, akkor viszont igaz.

Viszont írok egy példát: Volt egy vicces kérdés egyszer az állatok kategóriában, amiről teljesen egyértelmű volt, hogy humor. Most mi van akkor, ha a szerencsétlen felhasználó csak viccelni akart, de nem tudja hogy van humor kategória, mert még új itt. Ha nem törölték volna, hanem áthelyezik a humorba, egyből rájön, hogy van ilyen is. Minden mást áthelyeznek, ami eltéved, kivéve azt ami vicces. Ami vicces azt törlik, nem teszik át humor kategóriába.

2012. febr. 2. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Na nem csak a humoros kérdéseket törlik, ami rossz kategóriába van. Nekem volt egy 100%ig komoly kérdésem, jó kategóriában volt és mégis törölték. netudd milyen ideges voltam.
2012. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Más kérdéseket meg nem raknak át rossz kategóriából.

Pl ez nem tudom, miért családi kapcsolatok: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Néha elég érdekes a moderátorok "működése"

2012. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. igazad van. Én talán kultúra és közösségbe tenném.
2012. febr. 2. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor én néztem, akkor még a családi kapcsolatokban volt, és nem engedte jelenteni.

Csak nem olvasgatják a moderátorok a nem jelentett kérdéseket és válaszokat is....

2012. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!